Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy a serdülés/fiatalkori fejlődés hiánya miatt lettem felnőttként szűz/lúzer? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25 és 14 éves korom óta gyakorlatilag egy centit nem nőttem, akkor is 170 voltam és most is annyi vagyok és az alkatom sem változott semmit. Ugyanolyan ektomorf, gazella alkatú, keskeny vállú botsáska alkatom van. Hiába kondizok, a vékony csontozaton, kicsi koponyán, nőies kézfejen, 39-es lábfejen és keskeny vállon nem lehet változtatni. Emiatt sosem voltam férfias, a csajok irtóztak tőlem és nem meglepő módon szűz maradtam. Tulajdonképpen egy genetikai hulladékká váltam és a sorsom előre meg lett írva. Van köztetek olyan, aki szintén csak a genetikára tudja fogni a sikertelenségét? Én azért is tudom csak arra fogni, mert amúgy nagyon kedves, intelligens és őszinte fiú vagyok, tehát a belső terén több, mint az átlagosat hozom.

2018. márc. 20. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha őszinte vagy, akkor kezdésnek ne hazudd magadnak azt, hogy a genetikád miatt nem tudsz 1 kilót sem hízni. Ha már minden sikertelenségednek a kinézeted az oka... Ugyanis nincs olyan ember, aki kalória többletben sem hízik. Nem szublimál belőled a kaja.


Egyébként meg ha 14 éves korodra elérted a teljes fejlettségedet, akkor nem hiányzik, hanem hamar végbement.

2018. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne parázz ezen, én nem genetikai hulladékként is ugyanitt tartok, ahol te. Igaz én még 20 vagyok. A külsőn is múlik persze, de az önbizalmon, fellépésen még több. Ha nem csajozol jól kinézőként sem fognak a legjobb csajok a nyakadba ugrani úgy, hogy a kisujjad sem mozdítod.
2018. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 47-es lábam van, hidd el, nehéz normális kinézetű cipőt találni, legtöbbször rendeltetni kell az üzletekben, továbbá 195 cm vagyok, a legtöbb póló/pulóver rövid rám. Így sem fenékig tejfel az élet.
2018. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

"nagyon kedves, intelligens és őszinte fiú vagyok"

Csakhogy ez senkit nem érdekel, amennyiben a nők vonzalmáról van szó. Ezek egyáltalán nem hatnak vonzóan a nőkre.


Amúgy ha ez megvigasztal, lehet, hogy neked rossz a genetikád, de annak sem sokkal könnyebb, aki átlagos. Egyszerűen a nők a legjobb pasikra buknak. A felső kb. 20%-ra.


A fiatalkori kudarcélmények pedig valóban meghatározzák a felnőttkori férfiasságodat, és úgy eleve az egész személyiségedet/boldogságodat.


Javaslom, találd meg az életben azokat a dolgokat, amikben örömet lelsz, és próbáld meg leélni úgy a hátralévő éveket, hogy megpróbálsz minél több boldogságot kicsikarni egy NŐ NÉLKÜLI életből.

2018. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy nézek ki, mint egy 16 éves. Vékony vagyok, nem túl magas, még pattanásaim is vannak a mai napig, pedig már 25 éves leszek, mégse vagyok lúzer. Egyszerűen csak eldöntöttem, hogy elfogadom és szeretem önmagam. Van önbizalmam, és nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam. Az vagy igazából, amit magadról gondolsz. Ha lúzernek gondolod magad, akkor az is vagy.
2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy olyan eset amikor a sikertelenséget a külső dolgokra fogják. Talán magadban kellene a baj forrását keresni nem a körülményekben.

Érdekes módon sok olyan ismerősöm van aki csak egy fokkal szebb az ördögnél és bombázó batárnőjük van.

A haverom 23 éves, neki sem volt csaja, de le se sz...rja, azt mondja majd kialakul, közben ezerrel tanul egy jóhírű egyetemen informatikát és hati 5-6 szor kondizik, éli a világát, boldog és elégedett.


Szerintem beszéljél vakokkal, mozgássérültekkel és akkor át fogod értékelni a helyzeted. DE NE RINYÁLJ! mert azoknak akik tényleg fogyatékosok kinyilik a bicska a zsebükben.

2018. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Tudsz hízni és izmosodni. Igen kézre is, ezt már sokszor kérdezted itt. Láttál te már testépítő nőnek vagy fizikai munkát végző nőnek a kezét? Hidd el, ha sokat markolod a súlyt, akkor férfias leszel.


Én nem csak a felépítésed illetően, de némi tartásra és önbizalomra, kiállasra is szert tennél. A harcművészetek is nővelik az önbecsülést.


Sokszor feltetted már ezt a kérdést és sok hasznos választ, tanácsot kaptál. Miért nem cselekedsz?

2018. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Kevés a belső tudásod. Még kis esetlen vagy, hiába jó a szíved s hiába van agyad.


Csak személyiség számít. Jöjj rá te is s MINDEN megváltozik.

2018. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne csüggedj.

Először is szerezz egy jó piacképes szakmát.

Kettő kezdj el edzeni heti 4-5,és mellette napi 6-7-szer kajálni plusz dupla adag turmixokat inni,ha kell erőltesd le.


Én 20-a éveim elején csak tanultam,egyetem meg a belem hajtottam ki de szó szerint.Építettem a karrierem tapasztalatot szereztem,mellette 4 edzés volt akkoriban.

Én se foglalkoztam a csajozással annó,szépen épitkeztem és amikor készen lettem plusz senior mérnök lettem na belecsaptam a lecsóba tudtam minőségi rucit venni,minőségi húst enni,fel tudtam turbózni magam,kocsit vettem.

Szépen felmentem 105kg-ra aztán lediétáztam 85-re most 91kg vagyok.


Ha akkoriban nem teszem bele a munkát akkor én se csajoznék msot sőt párom se lenne.

Kemény munka volt,és kemény a mai naig is de megéri.


Tedd ezt te is,férfiasodj meg szedj fel 30kg-t ha lehet,legyen magas fizud,képezd magad,legyenek egyedi ruháid.

Meglásd lesz csajod.

2018. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!