Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha 21 éves fiúként még nem volt semmilyen párkapcsolatom, akkor már soha nem is lesz? Befolyásolja a hátralevő életemet (lelkileg? Köszi.


21F



2018. márc. 27. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé levert szomorú és magányos vagyok, valami miatt nem kellek a lányoknak, pedig jól nézek ki.
2018. márc. 27. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szard le. Nyugi, boven idoben vagy meg. En 22 evesen kezdtem az ipart. Most vagyok 26. Totalis teljes mieges, erzelmileg es szexualisan is. 4 ev alatt sikerult elegge nagy es massziv hatteru kapcsolatomba bememennem. Banom hogy nem vartam idaig. Tehat most 26 evesen mennek bele az elso kapcsolatomba. De jo is lenne. Most meg szunetelek, hogy feltoltodjek. Szoval nyugi. Kepezd magad valahogy. Neten anonim modon ismerkedj, kep nelkul ha van ra lehetoseg.

Es vidd le az igenyeidet nullara....szo szerint 0-ra. Aztan havmegvolt az elso baratno plusz szex, haladj tovabb, (persze csak akkor ha kifujt a kapcsolat) akkor mar emelhetsz egy szintet. Es szepen igy lassacskan kifog forrni a “stilusod” megismered magad. Stb.

2018. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
unalmas alak vagyok, valszeg ezért nincs párkapcsolatom.
2018. márc. 27. 01:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen pedig se változtatni, se kitartásom és se erőm sincs
2018. márc. 27. 01:10
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

NAPI rinya pina. Akkor ásd meg a sírodat.

Te se változni nem akarsz, de elvárod, hogy legyen kapcsolatod!

Mégis, hogyan, kisfiú, ha semmit se akarsz azért tenni?

De nem baj, jobb is. A te picsogós génjeidet nem is kell tovább örökíteni, hisz van elég degenerált ember ebben az országban.


Unalmas lusta dög vagy.


Tudsz mindenen változtatni, ha akarnál.


Nem fog a sült galamb csak úgy a szádba repülni.

A munkahelyedre is anyádék tették be a s..ggedet?

2018. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!