Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti miért írtok olyanoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért írtok olyanokat egy pasasnak, h szeretitek, kívánjátok, vágytok rá ha utána csesztek elmenni egy ártatlan talira is?

Figyelt kérdés
Hónapok óta dumáltok neten, oké pár hónapja ért véget egy többéves kapcsolatotok. De minek írtok ilyeneket meg nem tudtok lekattani a pasasról ha még egy talitól is féltek?

2018. márc. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak szórakozott veled és nem gondolta komolyan, de igazábol ezt inkább tőle kéne megkérdezned. Viszont nem kéne általánosítani, mert pl. én nem ilyen vagyok.
2018. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én pl.unalomból szoktam ilyeneket írni.
2018. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott veled vagy unatkozott, vagy csak tesztelgeti az embereket, az is lehet, hogy nem nő.
2018. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem is találkoztatok, akkor nem beléd szerelmes és nem rád vágyik, hanem egy elképzelt ideálba. Téged még nem is ismer. És gondolom azért nem akar találkozni, mert tudja jól, hogy akkor összeomlana az ideálja, és valószinűleg érzi, hogy nem tudna beléd szeretni.


Másik lehetőség: nem a saját képét mutatta meg neked, és fél, hogy hogy kiderül a hazugság, és nem fog neked tetszeni, mert elhízott, csúnya vagy bármi más.

2018. márc. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!