Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok akkor is nyomulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok akkor is nyomulni amikor a lány semlegesen viselkedik veletek?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig kerestem az olyan lányokat akiknek egyértelműen bejöttem. Most azonban tetszik egy lány aki kedvesen, mosolyogva beszél hozzám. Nem keresi de nem is kerüli a tárasásgom, facebookon amikor ráírok mindig válaszol de nem valami bőbeszédű.

Szemmel látható, hogy nincs belém zúgva, de nem is utasít el. Kicsit zavar, szokatlan számomra ez a helyzet és nem tudom, hogy csak barátságos velem vagy tetszem neki. Ti ilyenkor szoktatok tovább "nyomulni"?


2018. ápr. 2. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A beszélgetés tartalmától függ ugyan de ha csak párszavas "kötelező" válaszokat ad akkor nem érdekled csak nem akar megbántani. Általában az ilyen lányoknál párszor bepróbálkozom aztán hagyom a p.csába mert legjobb esetben eljutsz arra a szintre hogy majd minden baját elmondja neked de semmi több :)
2018. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leginkább akkor szoktak. Ha egyértelműen kimutatom valakinek, hogy érdekel, akkor már nemis vagyok olyan érdekes/értékes neki. Lehet a lány is csalódott már párszor, vagy visszahúzódó, vagy utál csetelni. Hívd el inkább randizni.
2018. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hasonló helyzetben voltam az elmúlt 2 hónapban, fogalmam sem volt, hogy mi a helyzet. De fogtam magam aztán elhívtam kávézni és rögtön rávágta, hogy igen. Szóval egyenlőre úgy fest, hogy bejött a dolog (a kávézás még nem történt meg). Neked is valami hasonlót tudnék javasolni. Hívd el aztán lesz ami lesz.
2018. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Kedves vagyok. Mosolygos.

Nem osszejonni akarok.

2018. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kétesélyes, mert nőként én nem merek nyomulni nagyon, mert én is már jó sokszor pofáraestem. Szóval ha mosolyog, válaszolgat, stb, akkor szerintem egy próbát mindenképp megér. lehet, csak nem tud jól flörtölni, nem mindenki tud.
2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem...elhívom egy randira és remélem a legjobbakat :)
2018. ápr. 2. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem foglalkozok olyannal aki érdektelenséget mutat.
2018. ápr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!