Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ismerkedtek Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek Tinderen egy fiúval, s mondjuk átmentek FB-ra, ha érdekel titeket a srác, naponta mennyi időt szántok chatelésre kb?

Figyelt kérdés

Ha valaki napokon át alig ír, - minden nap ír, de csak egy-két sort, tényleg nem nevezhető nagy beszélgetésnek. Tinderen még szószátyárabb volt, azóta "kukult meg", tehát tud ő beszélgetni.

Szóval ilyen helyzetben akkor nem érdeklem őt, ugye?

Ha valaki titeket érdekel, azzal chateltek, valahogy kerítetek időt, akár este pl, nem?

Tudni akarom, hogy várjak a kisasszonyra, vagy semmi értelme reménykedni, és lépjek tovább.



2018. ápr. 3. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de nem valószínű hogy érdekled. Ha már napok óta beszéltek, kérdezd meg hogy van-e kedve randizni, mire vársz?


Amúgy meg mivel tinderezik a lány, lehet van 10000 másik beszélgető partnere.

2018. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem per pill nem érdekled...vagy ő is szokott írni vagy csak te?
2018. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy ő is írt, csak nem tudom, mi a normális a nőknél, mennyiségre értem. Nem várhatom el, hogy a dolgozó nők a neten lógjanak, de hogy este is csak 10 percet szán rám.. (de olyankor van, hogy ő kezdeményez) az nekem azt súgja, hogy nem vagyok nyerő.


Az érdekelne, hogy a nők ezt az ismerkedés korai szakaszában hogy csinálják? Este egy-két órát töltenek el ezzel? Ez a standard?

2018. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs... Ha valaki érdekel beszélek vele és nem 10percet. Mindenkinek arra van ideje amire szakít időt.
2018. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A facebookos képeiden nem tetszel neki annyira, mint a tindereseken.
2018. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha, én is ezt mondanám.
2018. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúha. Nem szabad napokat chatelgetni, azért lankad a beszélgetés. Ha jól megy a kommunikáció valakivel, akkor még aznap elhívom, hogy személyesen folytassuk. Hívd el, ne online építsd a dolgokat.
2018. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!