Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van az életben az a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az életben az a sok munkakerülő, eltartásra vágyó, pénzéhes, prosti nő, akik ebben a kategóriában naponta teszik fel a kérdéseiket?

Figyelt kérdés

Nagy az ismeretségi köröm, középsuli, egyetem, munkahely, rokonok mégis közülük minden nő dolgozik. Teljesen átlagos, városi emberekből áll ez a kör. Vannak köztük az átlagnál kicsit jobban, kicsit rosszabbul élők is, a körülményeik, a családi hátterük is az átlag körül mozog, változik.

Ebben a kategóriában mégis naponta olvasok olyan nőkről kérdést, amilyeneket a kérdésemben felsoroltam. Ők az életben hol vannak? Tudom, vannak köztük troll kérdések is, de ha a kérdések fele is igaz már az is nagyon sok a 0-hoz képest, akikkel én találkozom.



2018. ápr. 5. 07:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem körülöttünk vannak.

Szomszédnőmék jómódúak, családi vállalkozás tartja el őket, és nem akárhogy (több ingatlan, több autó, nem akármilyen külföldi nyaralások). Három fiuk van, ők is tolják a családi bizniszben. Meg kellene nézned mindhárom srácnak a nőjét (évek óta tartó kapcsolatok): A plázap!csák szolid elsőáldozó lányok ehhez a három műcicis, csücsörítő szájú, vasalt hajú bigéhez képest. Még nem feleség egyik sem, de dolgozni, aaaazt nem! Sem a pasijaik családi cégében (bár szerintem az agyuk még a napi posta bontáshoz is elég egybites). Mindegyik segge alatt autó, a programjuk kimerül abban, hogy műkörmöshöz menjenek vagy a p!nanyaló kutyust vigyék kozmetikába. Jövőképe egyiknek sincs, jó, ha egy középszerű gimiben leérettségiztek.

A baj az, hogy amíg az "öreg" él, addig menni fog az üzlet, de a három fiú már nem fogja ezt a szintet hozni.

"Asszonykáik" akkor majd biztosan továbbállnak.

(Szerintem RENGETEG ilyen van.)

2018. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

# 1


Kereslet - kínálat találkozása.

2018. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Lehet fikázni a nőiket, de az ismerősök fiainak erre van igényük.
2018. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%

De a kérdés NEM ez volt, a kérdező azt kérdezte, hogy egyáltalán HOL vannak ilyen nők, mert ő nem lát egyet sem, na erre írtam.


(Tudom. Egyik srác se egy észlény amúgy (a vállalkozás működtetéséhez apai segítséggel persze megvan a magukhoz való, de egyik sem olyan, amilyet pl. el tudnék képzelni az okos, művelt, céltudatos lányom mellé. Értelmes nőnek nyilván nem is kellene egyik srác sem ezek közül.

Szóval igen, zsák a foltját.)

2018. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
33%
Amelyik férfi hagyja magát kihasználni,azt ki is kell.Mi a jobb,jómódban élni,vagy átlagos rosszabb szinten,amiben sok mindent nem tehetsz meg pénz híján.A másik a munka.Szerencsére van sok robot üzemmódba kapcsolt tag,aki szeret dolgozni,dolgozzanak csak jó sokat,én a munkahelyemen is meghagyom a munkát másnak ha annyira akarja csinálni,ha ettől jobban érzi magát,legalább én nem fáradok el.Prosti az is aki pénzért csinálja,prosti a feleség is,akit a férje pénzel,csak éppen egy férfivel fekszik le.
2018. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%
Ha vágynak is eltartásra a nők a környezetedben, nem fogják reklámozni...
2018. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#6. igen, azt tudom, hogy sokan közülük pl. bolti eladók, akik ide írják ezeket a kérdéseket, vagy mást dolgoznak és csak szeretnék, hogy eltartsák őket és ez persze nem látszik rajtuk a mindennapokban.
2018. ápr. 5. 09:21
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretnék anyagi biztonságot. Mondjuk egy lottó ötöst. Egy másik személy vagyona nekem nem nyújt anyagi biztonságot.
2018. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az ilyen kérdések felét-háromnegyedét a frusztrált és a férfihang.hu meg más hasonló webhelyekről idetévedt trollok írják ki, hogy befeketítsék a nőket, amiért azok nem akarnak velük összeállni. :)


Ha belegondolok, a teljes ismeretségi körömben (azért az nem két ember) összesen kettő vagy három olyan nőt ismerek, aki valamennyire belefér ebbe a kategóriába.

2018. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Milyen kérdések?
2018. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!