Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Audi, BMW, Merci inkább hátrány a rendes nőknél?

Figyelt kérdés
Nincs autóm, de majd szeretnék venni valamelyiket ezekből. Annyi a kérdésem, hogy a rendes helyesen gondolkodású egyetemes nőknél ez inkább probléma? Le fognak nézni, hogy ez is egy proli Audis köcsög akivel nem érdemes kezdeményezni, mert tele van pénzzel és megcsal? Lehetőleg nők írjanak.

2018. ápr. 11. 07:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább azért néznélek le, mert ekkora idióta vagy. Most szerinted ha valaki gazdag, akkor biztos egy megbízhatatlan köcsög? Ilyet csak azok gondolnak, akik nem ismernek gazdag embereket. A többség tisztességes munkával jut oda, ahova, kisebb részük az, aki nem tisztességes módon, de ezt a stílusukból amúgy is le lehet venni.
2018. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%
Engem az jobban zavarna, hogy nem ismeri a szavak jelentését, és egyetemista helyett azt mondja, egyetemes.
2018. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%
Ezek középkategóriás márkák. Senki sem fogja azt hinni rólad, hogy gazag vagy, nyugi. :) Egy rendes nőnél agazdagság nem itt kezdődik... :)
2018. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
36%
Nem, a drága kocsi minden nőnél előny. Amelyik nő azt mondja, hogy nem számít neki a pénz, kocsi, lakás, az hazudik.
2018. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 kicsiTamara ***** válasza:
85%
Mindig megmosolygom, amikor egy férfi az autójával próbál imponálni nekem. Elég sok van ilyen. Szerintem nagyon szánalmas. Ez a három autómárka egyébként is kezd ciki lenni, minden bugrisnsk lehet ilyen manapság, szerintem rég elvesztette presztízsét, és olyan unalmasak és egyformák. Férfiak 99%-a szerintem azért erőlködik, hogy ilyen autója legyen (még ha csak lestrapáltan tudja megvenni, amire aztán inge-gatyája rámegy a javítgatásra), mert azt hiszi, ettől menő csávó lesz, és megrohamozzák a csajok. Tudjuk, vannak ilyen lányok, de én nem tartozom közéjük. Mindenesetre akinek egy autómárka megszerzése az életcélja, az elég gáz.
2018. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
61%
Én itt tudtam meg, hogy ezek drága/menő kocsik, ha ez az oldal nincs, soha nem derül ki nekem.
2018. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
49%

Jaja. Az Audi mint középkategória. Egy 40 millió forintos A7 hol középkategória? Életedben nem lesz ilyen kocsid, ember. A Ford középkategória. Az Audi felső. A Ferrar, Bentley stb. luxus.

Kérdező: nem az autó teszi az embert, ideális esetben. Aki ezért máshogy néz rád, az hülye

2018. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
68%
Az Audi középkategóriás autó. Az, hogy van 1-2 olyan modellje, ami a felső kategóriát súrolja, nem jelenti azt, hogy attól az összes többi automatikusan felső kategóriás lesz. :)
2018. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
32%
Oké, neked szíved joga ezt gondolni. Viszont fenntartom, soha nem lesz "középkategóriás" kocsid sem. ;)
2018. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
34%

"Mindenesetre akinek egy autómárka megszerzése az életcélja, az elég gáz."

Legalábbis szerinted.

Valaki így fejezi ki önmagát.

Más egy házban, más gyerekben, más fegyverekben, valaki az összesben egyszerre.

2018. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!