Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentális betegként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegként lehet barátnőm, gyerekem, családom? Van aki ilyen betegként is megtalálta az igazit?

Figyelt kérdés
Bipoláris vagyok. Gyógyszert szedek, kontrollra járok. A munka helyimet viszont nem tudom megtartani. Van aki így is ki tudott alakítani normális életet?

2018. ápr. 12. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne akarj gyereket! Azt akarod, hogy ő is örökölje a betegséged?
2018. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagy vagy férfi? Munkahely nélkül férfiként nem vállalnék családot, gyereket.
2018. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Exem bipoláris, hiába voltam elfogadó, köztünk nem működött a dolog. Ő biszexuális is, most pasija van kb fél éve, lehet több is már.
2018. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint több, mint fél éve. Nem tudom pontosan.
2018. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeidet miért nem tudod megtartani? Én sehol nem bírok pár hónapnál többet, ráunok és nem bírom a növekvő nyomást, elvárásokat...hülye kérdés, de lehet bipoláris vagyok?:D
2018. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Az a fúrcsa sok mentális betegnek van családja.Aztán egy rosdz napjukon ok nélkűl megverik a szeretteiket,gyereknek nem adnak enni,csecsemőt nem látják el....
2018. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Szia,


Sok mindenre mondják, hogy nem gyógyítható maximum kezelhető, és ez részben igaz. A legtöbb betegséggel meg lehet tanulni együtt élni. A környezet rendkívül sokat számít. Meg kellene találnod életedben azokat az embereket, helyeket, tárgyakat melyek megjelenésük óta az érzelmi viselkedészavarod megerősödött. Ezekkel ha lehet meg kéne szakítani a kapcsolatot. A gyógyszerekre ne feltétlen alapozz. Azok a tüneteket kezelik, megoldást annál kevésbé jelentenek. Elméletben jól beállított adagolás esetén segítenek teljes életet élni, de ez rajtad is múlik. Önmegismerés nálad sokkal fontosabb mint bármilyen tabletta. Javasolnám a meditálást. Párkapcsolatban olyanra van szükséged (mint mindenkinek) ami érzelmi/ erkölcsi alapú. Próbálj hű lenni önmagadhoz, és olyan életet élni melyben a lehető legkevesebb megbánás van a jelentkező tünetek ellenére. A gyerek kérdés a jelenben megválaszolhatatlan, de a párodon is sok múlik majd. Ha valakinek felkelted az érdeklődését a személyiségeddel, kedvességeddel akkor a párodnak szimplán a jelenléte képes javítani a te életeden is. Első körben próbálj meg önmagadhoz közelebb kerülni. Más csak akkor fog tudni elfogadni téged miután te már elfogadtad, és megértetted önmagad.

2018. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit gyógyszernek nevezel, meggátólja az elmédet, hogy meggytgyítsa magát.

Amit kontrol gyakorlatoknak hívsz, meggátolja a tudatod, hogy meggyógyítsa az elméd.

Szóval, inkább a megoldást keresd, ne az ezzel való együtt élést.

2018. ápr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Meditáljon? Egy bipoláris,gyógyszerek helyett??? Te nem vagy eszednél...ja,akkor ölik meg a csecsemőt,mikor a bipoláris nem szedi a gyógyszerét,erről ennyit.

Olyan területen dolgozom ahol mentálisan sérült emberek vannak,egy bipolárisnak kell a gyógyszer mert úgy lett kiegyensúlyozott.


KérdezŐ: miért nem tudod megtartani a munkahelyed? azért az elég fontos,ha családot szeretnél,hiszen valamiből élni kell,meg az a napi rutin is,hogy elmész dolgozni,jót tesz.Vagy csak azzal a konkrét munkahellyel van gond? Hogy érzed magad a mindennapokban?

2018. ápr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves 9. emberke.


Ahhoz képest, hogy olyan területen dolgozol ahol mentálisan sérült emberek vannak értelmező készséged nincs a toppon, vagy netán téged kezelnek? Egy szóval sem írtam, hogy gyógyszerek helyett meditáljon. Pont azt írtam, hogy a jól beállított gyógyszerek segíthetik a teljes élet elérésében, de ez rajta is múlik. És igen. A meditálás alapvetően effektív kiegészítő tevékenység. Legalább olvasni tanulnál meg mielőtt fröcsögsz itt tudatlanul.

2018. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!