Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könnyű vagy komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű vagy komoly kapcsolat szempontjából melyik a jobb netes ismerkedős program, a Badoo vagy a Tinder?

Figyelt kérdés
Indoklást is írjatok:)

2018. ápr. 15. 09:34
 1/9 anonim válasza:
93%
KOMOLY kapcsolat és ezek a társkereső szarok hogy jönnek egy mondatba? ennyi.
2018. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, vagy jóképű férfi, bármelyik jó. Egyéb esetben tök mindegy, azzal az erővel lottózhatnál is.
2018. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettő között semmi különbség nincs. Tinderen többen vannak, aki badoozik az tinderezik is.
2018. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Badoo elég prolis.


Tinderen lehet találni kalandot és kapcsolatot is.

2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tinder, badoo egyre megy, nagyon komolyan gondolkodó embert ritkán találsz. Nekem az Első találkozás jött be, kevesen vannak viszonylag rajta, de legalább nem kamu profilokkal van tele.
2018. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyék mindenhol vannak. Én Tindert sosem használtam, viszont Badoon találtam meg a párom, komoly szándékkal, életen at tartó kapcsolatra. Nem a felület minősége számít, hanem a felhasználó hozzáállása.
2018. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Értelmes nő egyiken sincs, csak szexpartnert érdemes keresni mindkettőn, de ha nem vagy kicseszettül jóképű, akkor nem fogsz találni.
2018. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából egyik se komolyra. Összejöhet nem arról van szó, nekem is kisült egy másfél éves kapcsolat egyszer az egyikből, de általánosságban nem azért vannak fent az emberek. Szerintem azért mert nincs meg az a "varázs" mint egy élő találkozásnál először. Neten beszéltek 1-2 hetet majd találkoztok, de az valahogy még is olyan idegennek hat, bár lehet csak én éreztem így.
2018. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam badoo-n fent. Többet sosem leszek, és a Tinderen sem.

Nem szeretem ezt az online ismekedést. Olyan személytelen. Hiába utána ott a találkozás. Megismered részben online, elképzelsz róla egy képet, aztán kiderül hogy élőben teljesen más... nem az igazi. Élőben teljesen más én csak úgy szeretek ismerkedni. De attól, igen, jobb mint sehogyse ismerkedni semmilyen platformon. Biztos vannak olyan személyek akik szerencsésen egymásra találnak ilyen felületeken is, de nekem egyáltalán nem jött be.Lehet azért mert én csak komoly kapcsolatot kerestem,nem alkalmit.

2018. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!