Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak a magyarázata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak a magyarázata hogy a nők nagy része mellett általában helyes sportos férfias férfi van amikor csomó férfi nem így néz ki?

Figyelt kérdés

Mikor utcákat járom nagyon ritkán látok alacsony, csúnya, elhízott férfi mellett átlagos nőt.


1. Valóban több férfi van mint nő és a férfiak nagyon nagy része férfias helyes és így egy átlagos nő könnyen talál ilyen férfit magának.


2. Általában a nők ilyen pasikat akarnak és így csomó nő szingli inkább mert nem jut ilyen pasi neki


3. Egy helyesebb férfias nem kövér férfi nagyon kelendő és több nővel van így emiatt látom azt hogy a nők általában ilyen pasikkal vannak.


4. Vagy csomó csúnyább férfinek is van átlagos barátnője csak én általában a szép párokat veszem észre.


2018. ápr. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom te hol laksz...
2018. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Na most akkor ugorj neki mégegyszer a kérdésnek, mert ez így értelmetlen. Hajrá...
2018. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Öhm, tehát akkor a nők nagy része helyes pasikkal van kapcsolatban....és mégis kevés ilyen férfi lenne? Azt hogy? Attól, hogy egy csomó nő szingli (az itteniek szerint minden fiatal nő kapcsolatban van, de mindegy)még nincs baj, hiszen a nagy részük mégiscsak kapcsolatban van remek pasikkal.....

Mi van????

Én nagyrészt átlagos párokat látok, meg néhány ilyen elit külsejűt. Többnyire hasonlót a hasonlóval.

2018. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes...én itt ahol lakom csak minimális esetben látok jó pasit nővel.Bár ez kisváros, nem Budapest pl.
2018. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

Szerintem a lakosság egy részét lazán semmibeveszed

2018. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!