Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre találni egy barátnőt, csak nem tudom, hogy hol kellene ismerkednem.


Egy okos, kedves lányt szeretnék. Nem szeretek olyan sokat beszélni magamról, ezért olyan lány lenne jó, aki igen, vagy akit nem zavarja. És az sem lenne baj, ha nem járna mindem héten bulikba.


Hol találhatok egy ilyen, vagy ehhez hasonló lányt?


19/F


2018. ápr. 22. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Bárhol. Minden lány okosnak és kedvesnek tartja magát, akármennyire buta és hárpia. Buliba sem jár mindenki.
2018. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel nem sokat segítettél :(
2018. ápr. 22. 14:44
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor: Egyetem, könyvtár.
2018. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

Segítség kell? Szerinted egy okos lány mit akarna tőled? Még azt sem tudod magadtól, hogy hol lehetne ismerkedni.


Azt sem írtad le, hogy hol laksz. Nem mindegy, hogy Piliscsabán vagy Budapesten, így ajánlani sem lehet semmit.

2018. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Látod, az első #1 válaszom máris le lett pontozva a magukat "okosnak" tartó nők által.
2018. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mégis kinek kellene egy ilyen birka?
2018. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Budapesten élek jelenleg. És attól, hogy az ismerkedéshez nem értek, még lehetek okos.
2018. ápr. 22. 16:48
 8/16 iamaveryniceguy ***** válasza:

Érteni kell ahhoz, hogy hol lehet ismerkedni?

Lehet okos vagy, de akkor életképtelen, ha ezt így gondolod.

2018. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem én is tudok pár olyan dolgot mondani, ami neked nem megy :)
2018. ápr. 22. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne tudom, hogy beleférek-e az okos és kedves kategóriába. Vidékiként sokat járok fel mostanában különféle meetupokra, játékestekre. Itt kötetlenül megismerkedhetsz emberekkel, nyitottak, érdeklődőek. Viszont az a gond ezzel is, mint a könyvtáras sztorival, hogy hiába akarsz megismerni valakit - akár csak barátkozás szintjén - ne igazán van rá lehetőség, mert mindenki az adott cél miatt van ott, aztán feláll és szétszéled. :(
2018. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!