Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyesek miért a másik féltől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért a másik féltől várják, hogy kimozdítsa őket otthonról? Aki eleve passzív, miért akar aktív életet élő emberrel összejönni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy egy másik ember nagyon tud ösztönözni, és rengeteget tud segíteni a fejlődésben, de csak akkor, ha alapból benned van az igény és magadtól is próbálkozol, és tényleg csak egy "mentor" kell, hogy előrébb lépj.
2018. ápr. 25. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért gondolod, hogy létező jelenség, amit leírsz?
2018. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam, azért.
2018. ápr. 25. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Én viszont olyan embereket láttam nem is egyet, ahol az egyik félnek soha nem volt erre igénye sem viszont a másiknak igen, és a másik társaságibb életet élő féltől megváltozott.


Egy ember akivel jól érezzük magunkat akivel szeretjük egymást akivel boldogok vagyunk vidámak, az nagyon sokat tud rajtunk változtatni az egész élethez való hozzáállásunkat.

2018. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor azokat kérdezd, akiknél tapasztaltad!
2018. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Én viszont olyan embereket láttam nem is egyet, ahol az egyik félnek soha nem volt erre igénye sem viszont a másiknak igen, és a másik társaságibb életet élő féltől megváltozott. " - És ez a változás egy esetleges szakítás után is megmaradt? Ugyanúgy aktív maradt a korábban passzív fél? Mert ha igen, akkor mégis benne volt ez a lehetőség, csak "nem reklámozta" vagy olyan közegben nőtt fel, ahol ez nem tudott kibontakozni, és akkor a már fentebb is említett "mentor" kellett, hogy ebben fejlődjön. De ha szakítás után visszaáll passzívba, akkor az a változás soha nem volt valódi.
2018. ápr. 25. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Kolompár Achillesz, itt is vannak ilyenek, mert itt is belefutottam már ebbe a típusba. Szóval előbb-utóbb előkerülnek ők is, vagy olyanok, akik maguk is tapasztalták.
2018. ápr. 25. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem pl. nincs sok barátom és aki van azzal sem tudok elmenni wgy rakat olyan, helyre ahová szeretnék, ha aktuálisan lenne párom viszont tudnának közösen programokat szervezni.

Egyedül viszont van egy csomó hely ahová nem tudok elnenni, vagy közel sem akkora élmény, így inkább itthon maradok.

2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én meg egy rakás helyre elmegyek egyedül is, ahova akarok, és így is nagy élmény.
2018. ápr. 25. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Neked jó így kérdező. Másnak nem. Nem vagyunk egyformák.
2018. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Arra nem gondoltál még hogy nem a "kimozdulást otthonról" szeretik hanem a "kimozdulást otthonról Veledet"?


És ha te nem vagy ott akkor nincs értelme kimenni.

2018. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!