Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti 18 évesen összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti 18 évesen összejönnétek egy 18 éves null tapasztalattal rendelkező lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fel nem foghatom miért nem volt még senkije, nagyon jól néz ki, meg kedves és figyelmes is
2018. ápr. 25. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne?
2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még igen.
2018. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet válogatós, vagy defektes
2018. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen vesztettem el kapcsolatban, szerencse, hogy nem agyalt rajta a srác, hogy ettől még összejöjjön-e velem. :D (Ő is velem vesztette el mondjuk, ha ez számít.)


Bár én nem nézek ki nagyon jól, az igaz. Csak átlagos vagyok.

2018. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél neki, hogy ennyi "idôsen" nem ment át rajta a fél város...A helyedben büszke lennék rá, nyilván azért nem volt még senkije mert fontosak neki bizonyos értékek és erkölcsök. Ritka ez már manapság.
2018. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát olyanra gondolok hogy félős, szégyellős, nehezen nyílik meg érzelmileg...meg hát az ágyban
2018. ápr. 25. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Az ilyentől menekülnék. Egy kapcsolatban élvezni akarom a dolgokat és nem más életét helyrepakolni.
2018. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak a tapasztalatlansága miatt ilyen, simán összejöttem volna vele. 18 évesen nekem sem volt túl sok :D

31/f

2018. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor 18 voltam, összejöttem volna.
2018. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!