Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél valakivel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél valakivel, akinek nincsenek barátai és ez az oldal az egyedüli kapcsolata a társadalommal?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Csaj vagy? Akkó nem.

31/f

2018. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Általában a legértékesebb és a legszarabb embereknek nincsenek barátaik. Ismerkednék, úgyis hamar kiderül, melyik csoportba tartozik az illető.
2018. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárkivel szívesen ismerkedek, legfeljebb hamar kiderül, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Ettől függetlenül nyitott vagyok.
2018. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Csak ha nő és közel velem egykorú. (35F)
2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2018. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
88%
Ha kizárólag ezen az oldalon keresztül tart fenn kapcsolatokat emberekkel, akkor ott bizony problémák vannak nyak fölött. Szerintem kihagyom.
2018. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akinek ez az egyedüli kapcsolata a társadalommal, az nagyon ferdén látja a világot. A valóságról fogalma sincs. Nem ismerkednék ilyen emberrel, ha szingli lennék (de szerencsére nem vagyok)
2018. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenen, mert mindenkivel távolságtartó vagyok.. nehezen bízok meg bárkiben. De ettől függetlenül rá vagyok kényszerítve, hogy a társadalom része legyek, azzal napi kapcsolatom legyen.

És igen, ha belebotlanék egy magányos lányba, szívesen megismerném.

F28

2018. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Azt még megértem ha az internet és más közösségi oldalak az egyetlen kapcsolata.. De miért pont egy arctalan anonim oldal???? Miféle “értékes” emberekrõl beszélünk itt, ne már...-,-
2018. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyedül itt tudok kapcsolatba lépni emberekkel. Mindenhol máshol klikkebe tömörülnek, kialakult csoportok vannak, szinte senki nem nyitott a beszélgetésre.

Hogy mennyire vagyok értékes, arról a NAV mesélhetne.

2018. máj. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!