Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet, hogy érdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy érdekelni kezdtem a csajokat?

Figyelt kérdés

Volt már párkapcsolatom régebben is, de 2 éve semmi sem. Nem vagyok se csúnya, sem jóképű, átlagosnak tartom magam. Mégis 2 évig nem jött össze egy csajjal sem. Nem tettem semmi olyat ami változást hozott volna az életembe, tehát nem kezdtem el edzeni, stílust/ melót váltani stb... és ugyanazokra a helyekre járok bulizni mint eddig, most mégis 3 csaj is érdeklődik irántam. Mind3 lánnyal napi több órát beszélek és talizni akarnak velem stb..

Nem panaszkodom, örülök neki csak nem értem hogy miért pont most? És miért én, ha eddig sikertelen voltam?



2018. máj. 4. 01:34
 1/3 TTP80 ***** válasza:
Szia. Mivel napi több órát beszélgetsz velük, így biztosan találtak benned valamit, amiért szeretnének megismerni egy kicsit másképpen. A kommunikáció áldásos ám. :) Talán azért, mert nem eleve társkeresés céljából beszélgetsz velük, az nagyon erőltetett tud lenni. Hajrá!
2018. máj. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs itt nagy miért? Talán mert pont semlegesen nem tettél semmit.... az élet ilyenkor szokta " dobni" a sanszot, sőt egyszerre többet is. A kihívás, hogy jól fogsz- e dönteni...
2018. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel napi több órát beszélgetsz velük, lassan (még ha nem is kerül ez a tudatodig) kiismered a női gondolkodást, és észreveszed, mennyire különbözik a lelkiviláguk a miénktől. Ez pedig hatalmas ugródeszka.
2018. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!