Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már másfél éve egy lány annyira szimpatikus számomra, hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni. Egy évvel ezelőtt beszélgettem vele de nem tudtam a tudatlanságomnak köszönhetően értelmezni azt, hogy szimpatikus vagyok-e számára vagy sem (összezavart) . Ugyanabban az iskolában tanultunk és egy vonattal is jártunk haza. Sokszor egymásra néztünk és gyakran vettem észre azt, hogy a barátnőivel engem néznek. Amire egyáltalán nem vagyok büszke sőt szégyellem magamat, hogy még köszönni sem mertem neki annyira féltem tőle. Mivel májusban vizsgázik ezért iskolába már nem fog jönni így ennek köszönhetően soha többet nem fogom látni. Tudtam azt mindig is, hogy nem fogok odamenni hozzá beszélgetni ami nagyon elkeseritett és a mai napig is amikor rá gondolok szomorú leszek miatta. Amikor láttam, hogy jött az iskolába vagy a vonaton ott ült nem messze tőlem mindig megnyugodtam mert tudtam, hogy ott van a közelemben és addig is láthattam. Állandóan szomorú vagyok és csak abban bízom hátha láthatom még. Tisztában vagyok vele, hogy csak magamnak köszönhetem ezt az egészet. Mindenhol Őt keresem, ha megérzem a parfümje illatát rögtön Ő jut az eszembe, az iskolában ahol órája lett volna bizakodva figyelem azt a termet hátha ott lesz Ő is. Valamilyen szinten tisztában voltam azzal, hogy nincsen esélyem nála mert nem vagyunk egy világ. Nem tudom mi tevő legyek mivel egész nap nagyon szomorú vagyok és ezt a környezetem is észrevette rajtam.

2018. máj. 5. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy kutyát.
2018. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ráéreztél a lényegre! Magadnak köszönheted ezt az egész helyzetet! Ha ennyire bátortatalan vagy, soha, semmi nem fog sikerülni az életben! Mindenért tenni kell! Ha tetszik egy lány, közeledni kell, próbálkozni! Ha nem jön össze, így jártál, jöhet a következő! Nem fogja senki megoldani helyetted a dolgaidat, cselekvésre fel, tegyél azért, amit szeretnél!
2018. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt a tutyi-mutyi mindenségit! Hát ne felejtsd el, hanem menj utána!!! Mártírkodás 1000 fokon, ahelyett, hogy a tettek mezejére lépnél! Most csak sajnáltatod magad.
2018. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Történtek olyan dolgok amik miatt elbizonytalanodtam. Lehet nem is érdekeltem. És sajnos többet már nem fogom látni és persze egy olyan gyönyörű lánytól egy magamfajta mit is akart.
2018. máj. 5. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát elrontottad az tuti, de kit érdekel az már. Együtt tanultatok suliban, szóval ki lehetne deríteni ki volt az. Egyszer meg tudid ott lesz, a sors ilyen, de akkor már csak egy uccsó esélyed lesz. Meg kell szólítani, oda kell menni, nincs abban semmi, nem veszíthetsz. Már így többet veszítettél, hogy parázol. Évekig szorongsz miatta, meg cseszteted magad ahelyett, hogy utána mennél a dolgoknak és végre élveznéd is az életet.

Köszönni miért nem köszöntél neki, nem értem.

Én egyszer egy csajjal így lettem jóban. Csak mindig köszöntem neki, de semmi más, volt, hogy naponta többször.

2018. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Félek a lányoktól így még köszönni is alig merek nekik.


Tudom a lány nevét mert korábban beszélgettünk és bemutatkoztunk egymásnak.


Többet már valószínű, hogy nem fogom látni mert nemsokára vizsgázik és elmegy az iskolából.

2018. máj. 5. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Neve megvan, akkor facebook vagy valami?

Suliban utánakérdezni?

Mikor vizsgázik? Menj akkor oda.

Ha kell a csaj, akkor meg kell szerezned.

2018. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Facebookon kerestem de nincsen Facebookja.
2018. máj. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!