Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan embert mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan embert mondani és mutatni, akik úgy néznek ki, hogy ha te is úgy nézel ki, akkor szinte nulla esélyed lesz barátnőt találni pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a kövér youtuber srác, aki alsógatyában táncolt valamelyik videójában, nem jut eszembe sajnos a neve.
2018. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy nulla esély.

Az utcánkban volt egy csávó aki komolyan mondom,hogy nagyon csúnyácska volt (kiálló fogak,szőke haj,szeplők,előnytelen alak,csipőig felhúzott nadrág,zokni-szandi kombó), anyukájával élt. Azt gondoltuk soha nem lesz párja. És olyan 30 körül egyszercsak lett,nem szép a hölgy sem,de nagyon kedves volt. Feleségül is vette és elköltöztek.


Az a baj,hogy ha valaki nem érzi magát top 10-nek és éri 1-2 csalódás,az rögtön feladja. Pedig nem szabad szerintem. A másik,hogy ha tudják magukról,hogy nem a legkelendőbbek akkor nem értem miért akar mindenki bomba nőt meg bomba pasit.

2018. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csórók,alacsonyak,dagik,looserek,kisfarkúak...
2018. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!