Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok magas lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok magas lányt?

Figyelt kérdés

Eléggé magas (198 cm) srác vagyok és nehezen találok magasabb lányokat akikkel ismerkedhetnék, persze nem olyan magasakra gondolok mint én de nem is a százhatvanas lányokra.


Olyan jó lenne ha legalább 20 centin belül lenne a magasságkülönbség, úgy nagyságrendekkel könnyebb lenne hát... sok-sok mindent együtt csinálni. Eddig átlagos vagy átlagon aluli magasságú barátnőim voltak, és természetesen nem ez az elsődleges szempont, de ez is egy szempont.


23F



2018. máj. 8. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok arról, hogy lenne a magas lányok számára egy kijelölt hely. Tulajdonképpen bárhol találkozhatsz velük a világban. Én egyszer egy nagyon magas csajt a buszmegállóban szólítottam meg, ha jól emlékszem, noha még 180 cm sem vagyok. De kedves volt velem.
2018. máj. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Szeress engem 😂😂😂😂 nyugi csak poen.de vegre egy normális magas srác aki nem 160 cmes lányokkal kezd. Sose értettem hogy egy 2 méteres ember miért szereti kifejezetten az alacsony lányokat. Egyébként tényleg bárhol találhatsz csak annyi hogy olyan lányokra figyelj akik belekerülnek a látómezodbe 😂
2018. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Járj fashion weekekre.

Ott összefuthatsz egy pár modellel.

2018. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bárhol
2018. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A lenti linken, instagram-on, vagy Tinderen, de ott örülj ha random feljön 1-2.


[link]

2018. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kosaras lányok között vagy a röplabdázó lányok között. Járjál el a meccseikre.
2018. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én kb. 175cm vagyok, barátom kb. 190, és kicsit furcsa, hogy csak a nyakáig érek, hát még ha alacsony lennék... Egyébként én eleve beállítottam társkeresőn, hogy csak legalább 180 cm magas srácokat dobjon fel, ezt sok oldalon meg lehet csinálni. De egyébként igen, mondjuk kosarasoknál érdemes próbálkozni, ha van rá lehetőséged.


23/L

2018. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os pont leírta, amit én is szerettem volna.


Van kifejezetten magasaknak is társkereső.

2018. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 és #8!

Milyen társkeresőkre gondoltok ezalatt? :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. dec. 25. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bárhol, egész könnyű észrevenni őket.
2018. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!