Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élnek Magyarországon 200 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnek Magyarországon 200 kg körüli hölgyek?

Figyelt kérdés
Extrém kövér nők rajongójaként próbálok ekkora társat találni,eddig sikertelenül.Tud valaki segíteni?

2018. máj. 8. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ekkora tömeggel gyakran országos rekord lenne tehát elég kevés az esélyed.

Nem lenne elég egy standard, kövér, gyakoris lány?

2018. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha élnek is, már nem sokáig... Azt meg külön remélem, hogy a magadfajta aberráltakkal sosem fognak találkozni, mert az ilyenek szokták a halálba etetni őket.
2018. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jellemző gondolkodás Magyarországon: ha valakinek az ízlése eltér a közízléstől,akkor az aberrált,elmebeteg stb. Tudom nehéz elfogadni,hogy valaki az ekkora nőket szereti,de nekem akkor is ez tetszik.
2018. máj. 8. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy társkeresőn nem találsz nagyon kövér nőt. :O

Tudod, középút, mit tudom én 160 kg-os hölgy.

De amúgy hogyan lehet megállapítani, hogy valaki 160 kg vagy 200?

2018. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
"Tudom nehéz elfogadni,hogy valaki az ekkora nőket szereti,de nekem akkor is ez tetszik." - Elfogadom, hogy neked ez tetszik, de a túlsúly súlyos egészségügyi probléma, rengeteg egyéb szövődménnyel, és az extrém túlsúly korai halálhoz vezet. Te örülsz, ha idő előtt meghal az, akit szeretsz, miközben sokkal tovább élhetne, ha időben változtatna az életmódján?
2018. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.Én ránézésre meg tudom mondani 40 kg súlykülönbségnél.Nyilván pár kilót nem látni meg.A társkeresőkön a 140-150 kg a max.Legalábbis én nem találtam nagyobb hölgyet. Sajnos......
2018. máj. 8. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi tetszik az extrem kövér nőkben?
2018. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A hatalmas idomok.Az óriási,hájas női test vonz.A ringó hatalmas popsi,a nagy hájas,lógó has,lelógó mellek,toka.Nekem ez a szép és izgató.Ezt fel is vállalom,bár biztos kapok hideget-meleget ezért.
2018. máj. 8. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy élnek, de nem sokáig. Maximum 40-50 éves korukig.
2018. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen tömeggel inkább már halnak...
2018. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!