Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának tartott vagy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának tartott vagy nagyon alacsony, esetleg kövér férfiak volt már nektek csinos, nagyon vonzó barátnőtök? Van akinek összejött már?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nekem, én nem tartozok ide, de egyik ismerősöm dagi, göndörhajú, és egy boltban dolgozik eladóként, tehát anyagilag sincs úgy eleresztve, de a humora és magabiztossága nagyon jó, a barátnője nagyon magyon szép, cuki arca van, és szép az alakja is. Van ilyen csak ritka.
2018. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ez lehetetlen. A kisujjam nem mozdítom olyanért, akiért sokáig kell küzdeni és tele van a rokoni, haveri és ismeretségi köre szemforgató, kigyúrt bunyóhímekkel.
2018. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezt a kérdést?
2018. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találkoztam már ilyennel, de téged ez miért vigasztal?

Neki összejött, mert jófej, nem hisztizik jól érzi magát a bőrében.

Ettől még te nem biztos, hogy kelleni fogsz.

Változtatni kell a hozzáálláson.

2018. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Latham par ilyet esetet, nem is olyan rég, és a srác öltözködéséből ítélve teljesen átlagos és tutira nem gazdag.

170cm- kb 100kg... :)) Valamit nagyon tudhat.

2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voalá!!! Hiszed nem hiszed nekem csak olyan barátnőim voltak aki ÉN SZERINTEM nagyon szépek.Na ezt rakd össze, a szépség relativitásával. Na meg azt hogy csúnya vagyok-e társkeresős lányok fele szerint nigen Itteni nők? 90% szerint nem.
2018. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt magyarazd mar el nekem, ha te egy rusnya valaki vagy, es elvarod, hogy a nok efelett hunyjanak szemet, akkor te miert nem vagy kepes belso ertekek alapjan valasztani?! Szanalmas kis sekelyes, onzo fereg vagy, es sose lesz normalis, szep baratnod, erre merget vehetsz.
2018. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!