Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy olyan Zámbó Jimmy-dal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan Zámbó Jimmy-dal, hogy "egy jó asszony mindent megbocsájt". Szerintetek mire érthette ezt a művész úr?

Figyelt kérdés
Tényleg attól lesz egy nő "jó asszony", hogy megbocsájtja pl. a megcsalást, a fizikai bántalmazást, a lelki terrort és társait? Egy jó asszony ismérve az, hogy minden stikli felett szemet huny? Mit gondoltok erről? Nem fura gondolkodás ez?

2018. máj. 15. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Valóban elég furán gondolkodsz és értelmezted ezt, eltoltad a szélsōségek irányába, ami a benned jelen levō diszharmónia árulkodó megnyilvánulása a külvilág felé.


Ért téged valamilyen méltánytalanság és/vagy megaláztatás a másik nem felōl?

2018. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hímsoviniszta duma. Nagyon nem bírom az ilyeneket. Amúgy nem tudom pontosan mire gondolt Jimmy, de én is félek hogy erre. Hát, halottról jót vagy semmit...
2018. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Ez semmi más, csak józan paraszti logika. A "minden"-ben bizony benne foglaltatnak a fent felsorolt dolgok is. A minden az minden. Nem értem, mi ebben a szélsőséges...
2018. máj. 15. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondolom,szerintem is ezekre érthette. Én sem írom le mit gondolok erről,mett halottról vagy jót,vagy semmit..
2018. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Hasonló lehet ez a duma, mint azok a női limonádézenék ahol az a szöveg "üzenete", hogy minden férfi balfék és tök jó őket kihasználni.


A zeneipar undorító, Jimmy-től Madonnáig.

2018. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy minimálisat is olvasott Jimmy életéről, az tudja, hogy szó szerint értette. Anyukám az ezredforduló táján (amikor Jimmy kinyírta magát) rendszeresen vette a Story magazint, amit akkor én is olvasgattam. Jimmy az első feleségét (akitől a Krisztián fia van) azért hagyta el, mert házas emberként összegabalyodott a második feleségével. Miután elvált, és összeházasodott ez utóbbival, még vissza-visszajárogatott az első feleségével, és folyton számonkérte, hogy miért pasizik, szóval még jogot formált volna arra, hogy hűséges legyen hozzá. Ja, és a második felesége mellett is voltak barátnői, szóval... kb. így.
2018. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"mint azok a női limonádézenék ahol az a szöveg "üzenete", hogy minden férfi balfék és tök jó őket kihasználni."


Erre mondanál konkrét példát, akár angolul is? Mert én ilyet eddig még nem hallottam.

2018. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


De ezt mégis hogy? Jimmy baromi ronda volt, hogyan tudott vele élvezni bármilyen nő is?

2018. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a Háfra Marit, vagy olvasd el a könyvét!


[link]

2018. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

De ezt mégis hogy? Jimmy baromi ronda volt, hogyan tudott vele élvezni bármilyen nő is?"


Csak a pénzére mentek.

Aztán ez lett a veszte, tudtommal a felesége lőtte le.

Azóta is jól élnek belőle.

2018. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!