Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esetleg ötletetek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg ötletetek arra, hogy Németországban hol és milyen módon lehetne megismerkedni 20 és 30 közötti nőkkel?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve élek itt, beszélem a nyelvet, de elég sokat dolgozok. Próbáltam a Badoo-t, de szerintem nagyon sok a hamis profil, a Tinder-rel szintén ez volt a helyzet. Néha úgy érzem, mintha a német fiatalok a hátuk közepére sem kívánnák az ismerkedést velem, talán nyomulni kellene és "meghívatni magamat" bulikba, ide-oda, de egyszerűen nem ilyen a stílusom. Minden egyéb dolog helyre került az életemben, de ez valahogy kifog rajtam, holott sosem jelentett gondot a "csajozás". Arra is gondoltam, hogy esetleg egy magyar lánnyal ismerkednék meg, de sajnos arra nincs garancia, hogy ki is költözne hozzám és arra sincs, hogy néhány hónap múlva nem akarna haza menni (nélkülem). Kissé tanácstalan vagyok most...

2018. máj. 18. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
merre laksz Németországban? Hidd el, muszáj kimozdulnod ha normális nőt akarsz. Neten meglátják, hogy Kelet-Európai vendégmunkas vagy, minimális az esely, hogy szóba álljanak veled...
2018. máj. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez balázska ti szerencsétlenek
2018. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen... hiába jöttél EU országból, akkor is csak egy migráns vagy a németek szemében. Vagy a többi bevándorló közt próbálkozhatsz, vagy valami brutáljó beszélőkével kell rendelkezned, ami kompenzálja a származásod.
2018. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!