Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől van ha valakinek csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ha valakinek csendes, zárkózott kiközösített lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Mindig felvettem magamba ezt a kérdést hogy nekem miért az elesett nők tetszenek.Mielőtt valaki azt hinné nem vagyok egy amolyan "vesztes" pasi típus.Van szociális életem,vannak barátaim.Az tény hogy az alakomon kéne mit még igazítani,de hát nem tudnám tartani a diétát mert én cukor nélkül meghallok :D Valamiért nekem az ilyen nők tetszenek,viszont nem igen szoktam találni,ha ránézésre egy lány ilyen típusnak tűnik akkor is gyorsan kiderül hogy nem az.Nem vagyok zárkózott se szorongó ember mégis a elesett vagy depis nők tetszenek.Lehet azért mert jobban előhozzák a védelmező ösztönt ? Amúgy vicc de tényleg nem szoktam ilyen lányokba botlani.
2018. máj. 21. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Addig fognak tetszeni, amíg nem voltál egy ilyennel. Nem melletted fog kivirágozni, ne reménykedj. Vagy ha mégis, addig marad melletted, és ha összeszedte az önbizalmát, áll tovább az aktuális szívtipróhoz, aki majd jól kihasználja. Ha nem szedi össze magát, akkor lehetsz a lelki szemetesládája / ingyen pszichológusa ítéletnapig, míg te is rá nem mész az elmebajára idegileg.
2018. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én botlottam ilyen csajokba már, valamelyikkel a személyes találkozásig sem jutottam el, mert mint kiderült, nem is akart tőlem semmit, csak fel akart engem használni önbizalma növelésére, de köszöntem szépen, ebből nem kértem.
2018. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hogy tudnak neked az ilyen nõk tetszeni, ha nem is találkoztál velük???? Szerintem egyszerūen csak filmekben láttad ezt, ahol amúgy csinos színésznõk játszák az “elesett depis nõt”, és természetesen pozitív tulajdonságot is társít hozzájuk a film. Ha csak egy ábrándkép ez a fejedben, akkor nincs jelentõsége. Szerintem ha találkoznál is ilyen nõvel, akkor nem biztos, hogy ugyanazt éreznéd, mint álmaidban, nem olyan lenne, mint amilyennek elképzelted... Az is lehet, hogy találkoztál már ilyen nõvel, de a te hollywood-i filmekre alapozott álmaidban ezt úgy képzelted el, hogy csinos, vonzó zárkózott nõ kéne. Ilyesmi meg élõben szerintem nemigen van, csak a filmekben.
2018. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Azért ne mosd össze a tulajdonságokat. Attól, hogy valaki csendes, zárkózott típus, még egyenlő azzal, hogy elesett és/vagy depressziós.

Lehet, azért őket keresed, mert az elesetthez képest határozottabb vagy, ahogy te is mondod a "védelmező", de egy határozott, boldog nővel nem tudnál mit kezdeni, tehát benned van valami komplexus, ha csak a nem egészséges lelkű lányok jönnek be.

2018. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
* még nem egyenlő azzal..
2018. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen karakterű csajok társadalmilag kissé túl vannak idealizálva. Itt is rengetegszer szóba kerül a téma és mindig kijön a plázapcsa-csendeslány ellentét. A plázacicákat mindig negatívként és ribiként írják le, míg a csendes lányokat okosként és tisztességesként. Gondolom ez rögzült beléd is.
2018. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Plaza pcsa az nem is fog valtozni , es asztalos fiuval sem fog parkapcsolatba kerulni .. mig a csondes lany nem csak egy epitesz mernokre vagyik.. tehat azert van sok ok arra miert nem a plaza kvat akarjuk .
2018. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor most úgy gondolod, hogy csakis ez a két kategória létezik? Furcsa kis világképed lehet.
2018. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A #6-os válaszom egyből igazolta is a #7-es hozzászólás.

Ismerek bulis társaságból plázacicákat. Többségük egyszerű munkásokkal van kapcsolatban és velük boldog. Pékek, lakatosok, hentesek és hasonlók. Eközben egy csomó szürke kisegér csaj ismerősöm panaszkodik, hogy a szőke herceget várják fehér lovon és egy csomó normális srácot hajtanak el. Mérnöknek tanulok és meglepődnél, hány szürke kisegér csaj szeme villan fel, amikor meghallja, hogy mennyit kapok nettóba. De sokszor már egyszerűen a mérnök szó hallatán.


Túl kéne már lépni a gyerekkorban hallott meséken. Hófehérke nem lesz automatikusan egy szent, mert aranyosnak tűnik és a mostoha sem lesz feltétlenül gonosz, mert épp arcpakolást rak magára.


(Arról inkább ne beszéljünk, hogy a fizetésekkel nem vagy képben. Egy asztalos simán kereshet annyit, mint egy mérnök.)

[link]

2018. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 neked is igazad vanabban amit irtal , hogy olykor a legcsondesebb legbefordultabb a legngyravagyobb alomvilagban elo. De szerintem a csinos es a plaza sem ugyan az .
2018. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!