Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, ti hol szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

1-2 társkereső kivételével (na meg Tinder) kezdem azt hinni hogy az online párkeresés kihaló félben. Gondolom sok igazán okos férfi ember írkál nektek, de mégis hol találjuk meg mi férfiak azokat a hölgyeket, akik értelmes férfiakat keresnek? :)


29F



2018. máj. 24. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

"Gondolom sok igazán okos férfi ember írkál nektek"


Ez az esetek 90%-ában ki sem derül, mert nem jön létre kommunikáció a felek között.

2018. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyakorin. Meglepően jól el lehet itt egyesekkel beszélgetni.


23/L

2018. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1)


Hogy hogy nem jön létre?

2018. máj. 24. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno neten ismerkedtem. Eleinte chaten, később àttértem netes tàrskeresőre. Az bejött. Az egyik netes tàrskeresőn ismertem meg a férjemet.;).Mindössze 6 hónapig voltam tag, ő férfiként csak 2 hete volt fent amikor megismerkedtünk. ( ő írt ràm először)

Valóban sokan írtak, de nem volt egyszerű így sem. Hiàba írnak sokan, ha a 95% még csak 1 randira sem üt meg egy bizonyos szintet. A legtöbb pali csak dugni akart, vagy hàzas volt- szeretőt keresett hosszabb tàvra, és sok volt a huszonéves lelkisérült elvàlt gyerekes pasi is...ezek az a kategória ami inkàbb köszi de nem...


A nehézségek és a sok idióta ellenére megérte így ismerkedni mindenképp!

2018. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!