Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudhatnám meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg, hogy a pasi, akivel randizom házas-e?

Figyelt kérdés

A nevét tudom, meg, hogy hol lakik. Viszont nincs Facebookja és közös ismerőseink sincsenek.

Orvos


2018. máj. 26. 13:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül nincs fent neten, szerintem.
2018. máj. 26. 13:36
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezed a nővérkéket abban a kórhàzban, ahol dolgozik :D
2018. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Magánnyomozó
2018. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

"Nem véletlenül nincs fent neten, szerintem."


Ej ha. Szóval aki nincs fent facebookon, annak rejtegetni valója van?

Elárulom neked, hogy a te agyi szinteddel nem lesz komoly kapcsolatod a doktor úrral, max megdug párszor. Tehát nem érdekes, hogy van-e felesége.

2018. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magánrendelője van, nem kórházban dolgozik.
2018. máj. 26. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Tök egyszerű.Betelefonálsz a rendelőjébe,ahol felveszi az asszisztens,megmondod hogy a doki felesége vagy,szeretnél vele beszélni.Ha átadja a telót,vagy átkapcsol,akkor van neki,ha meg hebeg-habog,akkor nincs.
2018. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

#6

Ha az elmúlt 15 évben nem terjedtek volna el a mobilok, és ha feltételezzük, hogy az asszisztens még csak egyszer kétszer hallotta a doki felesége hangját még akár működhetne is.

2018. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

#7


Így is simán működhet, mert akkor azt fogja mondani az asszisztens, hogy “de a feleségének más száma/hangja van”. Szóval mindenképp kiderül :D

2018. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kivéve, ha az asszisztense az, akinek nem tudom a nevét, de sejtem, hogy együtt lehetnek.
2018. máj. 26. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor azzal hivd fel, hogy a doktor ur feleseget keresed :D
2018. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!