Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfiak! Milyen legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Milyen legyen a nő az első randin, hogy másodszor is akarjatok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Komolyan kíváncsi vagyok rá,hogy mi nők mit rontunk el :)?!

A túlzott kommunikáció ,vagy épp annak a hiánya a probléma inkább pl?


2018. máj. 27. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Erre a kérdésre a férfiak sokféleségéből és eltérő igényeikből eredően nem lehet egzakt választ adni.


Heteroszexuális emberek mindannyian hordoznak magukban egy sokszor tudattalan, a másik nemre vonatkozó ideát, ősképet, Animát és Animust(ahogy Carl Gustav Jung is felismerte).


Egy bizonyos szintű önismerettel és érettséggel ezt tudatosan fel lehet ismerni magunkban.


Én például a tüzes, humoros, kommunikatív, verbális, optimista, szexuálisan túlfűtött, ugyanakkor kissé gondoskodó, klasszikusan véve nőies, érzelemközpontú, és szenvedélyes nőkhöz vonzódom leginkább.

2018. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Általában nem a férfi, hanem a nő dönt a második találkozásról...
2018. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért vetődött fel bennem a kérdés,mert egy hete találkoztam "életem pasijával",de nyílván nem én voltam az élete nője,mert eltűnt mint a köd másnapra,viszont nekem az a randi benne volt a Top 3-ban .

Szinte mindenben egyeztünk,elváltam ,neki folyamatban van,vannak gyerekei,akiket ő nevel,nekem is vannak.A zenei ,filmes ízlésünk is azonos,sokat tekeregnek a srácokkal,én is,és ami nekem piszok fontos,hogy olvas.

Kb a 20.percben megfogta a kezem,ami olyan természetes volt,hogy eszembe sem jutott kivenni az enyémet onnan.Aztán megölelt,megcsókolt,mondta örül,hogy ilyen magas és csinos vagyok.Sokat nevettünk,abban a 2,5 órában mindenről beszéltünk szinte.Többször megcsókolt,aztán huss eltűnt...

Én sosem csókolok meg olyat,aki nem vonz,de nyílván a nők máshogy működnek

2018. máj. 27. 11:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Van neki valakije?
2018. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez is felmerülhet esetleg :),mert túl sok magyarázatot nem találok rá.
2018. máj. 27. 12:03
 6/17 anonim ***** válasza:

Kezdésnek pontos.

És te hívtad másodjára találkozni, ő meg nem válaszolt? Mert elsőre gondolom ő hívott téged.

2018. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Írtam neki másnap,vagyis még aznap,mert éjjel hozott haza,hogy örülök,hogy láttam,elolvasta,válasz nyema


Ez még a másik problémám,miért nem lehet azt mondani,hogy "ne haragudj,nem téged kereslek",vagy "nem olyan vagy ,mint képzeltem"?

Miért kell eltűnni egy szó nélkül? Ez nekem gerinctelen,szóval lehet jobb,hogy el is tűnt,soha nem várhatnék tőle semmi jót :)

2018. máj. 27. 12:14
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Legyen velem nagyon kedves és figyelmes. Ne nevessen ki. Fontos, hogy jól el tudjunk beszélgetni és élvezzük egymás társaságát. Fontos, hogy valamilyen szintű közeledést engedjen és ne legyen az, hogy még egy egyszerű puszin vagy simogatáson is gondolkoznom kelljen, hogy szabad-e.


Bár én annyira nem értek hozzá. Nem randiztam nagyon rég.

2018. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kommunikáció hiánya problémásabb a két opció közül. De azért hagyjon engem is szóhoz jutni.
2018. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Legyen szép, a többi nem nagyon érdekli őket, hiába mondják, hogy “legyen kedves okos aranyos”, ha jól nézel ki, tökmindegy.
2018. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!