Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mi, hogy egy fiúval Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi, hogy egy fiúval Tinderen beszélgettünk, megbeszéltük a találkát és utána napomig nem ír?

Figyelt kérdés

Táppénzen voltam, kényszerpihenőn itthon hetekig. Unatkoztam, letöltöttem.

Egy helyes srâc rám írt, beszélgettünk, majd ő mondta, hogy találkozzunk, telószámot cseréltünk. Majd sms-eztünk, megbeszéltük hétvégére a találkát. Mindent ő kezdeményezett.


1 napig nem írt, ráköszöntem, semmi.



Hogy lehet valaki ennyure köcsög???? Letiltottam mindenhonnan.


2018. máj. 28. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de ha valaki 1 NAPIG nem ír, az még nem jelent sokat. Lehet elutazott, elromlotta a telefonja, stb.
2018. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Hát én letiltottam, kiírta, h fent volt Viberen is, csak nem írt.


Egy köcsög.

2018. máj. 28. 20:54
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Majd a találkán beszéltek....a lényeg megvolt, nem?
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Bármi közbejöhetett neki. De tudod. Könyveld el egy köcsögnek akkor.
2018. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hát, nem, mert hyelyet se beszéltünk meg. De letiltottam, leblokkoltam a számát. Nem, mintha megpróbált volna keresni is egyszer is, mert kiírná...


Ez megcsinálta volna, h odahív valahova és el sem megy.

2018. máj. 28. 21:01
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarta volna akkor megbeszéli veled előre a helyet és az időt is. Úgy érzem valaki itt nagyon frusztrált és hisztis ami az önbizalom hiányából ered. Jobban is járt a pasi.
2018. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Szóval letiltottad mindenhonnan miközben esze ágában sincs keresni de azért nézegeted hogy keresett-e mert kijelzi :D respect
2018. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis. Nem is érdekel, jobban jártam vele. Csak szombatban maradtunk, mert mindketten dolgozunk, ezért nem beszéltünk meg semmit
2018. máj. 28. 21:11
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mindent ő kezdeményezett, és még ő a köcsög. Aha, mesélj még...

Szerintem is jobban járt az illető :)

2018. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálad egy férfi 24 órát kap, hogy megdugjon, ha nem él vele, dögöljön meg.

Szerintem ezt a profilodra is kiírhatnád.

2018. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!