Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz a fefogásom? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a fefogásom? 22/L

Figyelt kérdés
Addig nem akarok férfit ameddig nem dolgozok. Egyetemre járok és ha nyárra nem jön össze meló, akkor hiába udvarolnak nem tudnék igent mondani. Nekem fontos hogy felnézzek a partneremre ezért én is hasonlót akarok nyújtani.
2018. máj. 31. 13:51
1 2
 11/19 Bence_ ***** válasza:
92%
Szerinted csak annyi értéked van mint ami a fizetésed?
2018. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Így kimaradsz egy csomó kalandból és élményből.
2018. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Miért gondolod, hogy egy férfit bármennyire is érdekel az anyagi helyzeted?

Volt ezzel kapcsolatban millió felmérés és egyértelműen kimutatta, hogy egy nő anyagi helyzete semmilyen mértékben nem befolyásolja, hogy mennyire kelendő. Kizárólag a férfiaknál szempont ez. De úgy is mondhatjuk, hogy igazából a nők azok akik anyagiasak.

2018. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiakról van szó, az tök mellékes. Csak hogy csináljon valamit.
2018. máj. 31. 14:49
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ilyen gondolkodású lány nem kellene.
2018. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
# 14: Dehogy nem az anyagiakról szól. A meló = anyagiak. Ha nem így lenne, akkor ingyen dolgoznál. Magadhoz legyél őszinte legalább.
2018. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fura a felfogásod. Pl. én egyenlõre nem dolgozom még, csak egyetem, de a párom igen. Habár engem ez nem érint, hogy dolgozik-e vagy sem, és nem is emiatt fogok felnézni rá.

Már azért is fura gondolkodás, mert munkaidõ alatt kevesebb idõd lesz a partneredre, tehát jó kihasználni, azokat az édes éveket, amikor több idõd van barátokra és párkapcsolatra. Az idegörlõ munkahelyi problémák mellett valamennyivel kevesebb lesz... de ne is ettõl érezd magad valakinek. Szoktál olvasni, jártas lenni különbözõ ismeretekben? Mi a hobbid? Hogyan bánsz a környezeteddel? Odafigyelsz rájuk?

Már azért sem értem a felfogásod, mert ha “hivatalosan” nincs is munkád, akkor is élhetsz aktív életet, foglalkozhatsz azzal, ami érdekel, gyūjthetsz ismereteket.

Ha szerinted a pénzed tesz valakivé, akkor nagyeséllyel majd kifogsz egy “goldigger” pasit, aki kizárólag a pénzedért fog szeretnixD Hát milyen jó lesz már az...

2018. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14 Csinálhat valamit egyetemen is, nem csak munkahelyen....

Ha szerinted ez föltétlenül munkahellyel függ össze, “valamit csinálni”, akkor ne tagadd, hogy irtó anyagias vagy.

2018. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedre az hogy elég gáz.
2018. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!