Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért nem tetszik a mai pasik zöme?

Figyelt kérdés
túl korán és azonnal kimondjátok egy pasira, hogy nem tetszik... a 90%-ára. Ez miért van?
2018. jún. 9. 17:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, engem még egyszer nem utasítottak vissza. Biztos rossz a management.
2018. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%
Nem fogsz őszinte választ kapni, de egyszerűen azért, mert az egekben vannak az igényeik, már ami a külsőt illeti. Csak a tökéletesen kinéző férfiakat tartják vonzónak.
2018. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert önállótlanok, kényelmesek és gőzük sincs arról, hogyan kell udvarolni, de éppenséggel nem is hajlandóak rá, mert menjen oda hozzá a csaj, ő ugyan nem fog egy szalmaszálat se keresztbe tenni. Csak szexet akarnak, de felelősséget nem, házasság szóba sem jöhet, gyerek pláne -> megint csak ott tartunk, hogy kényelmesek és önállótlanok.

Mondjuk nem kell csodálkozni, ez a mai világ...

2018. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%
#3 Amíg oda nem értem, hogy "menjen oda hozzá a csaj", azt hittem, a lányokról írsz, mert mindez rátok igaz.
2018. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyaltalan nem igaz. Nekem csomo pasi tetszik. Az mas kerdes, hogy van sulyfeleslegem (75 kg vagyok 165 centihez) es ez sokaknal mar kizaro ok.:)
2018. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem a tökéletes külsejű férfira vágyom, csak olyanra, aki számomra az. De az tény, hogy vannak olyan adottságok, amik nem keltenek vonzalmat bennem, mint pl. erős túlsúly, kopaszság, mogorva arc).
2018. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert vagy ápolatlanok, vagy átesnek a ló túloldalára és több időt töltenek a fürdőben, mint én. Kevesen találják meg a középutat. A saját stílus hiánya is jellemző, továbba a legtöbbjük öltözködése sem tetszik.

A genetika egy dolog, nekem sokkal fontosabb, hogy ki mit tud kihozni magából. A "mai pasik zöme" nem nagyon igyekszik. Szerintem semmi extra elvárásom nincs, például az se számít, hogy valaki sportol-e, ha nincs durva súlyfeleslege stb.

2018. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

Felszínes gondolkodásmódjuk miatt.

Azért mert egy lány nehezen fogja fel, hogy a magas, tetkós, ecsethajú, suttyó, páva pasija nem fogja őt feleségül venni, de reméli.

Hogy a jóképű, jól kereső, intelligens, karizmatikus, határozott orvos vagy mérnők pasija nem fog hűséges társa maradni (kb. a semmiért), de reméli.

Hogy a primitív, BMW-s, izmait mutogató vagy állandóan feszítő, 80-as IQ-val rendelkező, felmenői pénzén vagy illegális bizniszekből újgazdaggá vált gyökere nem fogja tiszteni, de reméli.

Meg, hogy egy olyan pasi akiktől ezeket joggal tudná remélni már nem fogja komolyan venni ilyen hozzállással és magával a ténnyel, hogy már átment rajta a város zöme, igaz hercegének keresgélése közben és már csak azért is úgy viselkedik ahogy azon pasik akiket ezen csajok piedesztálra emelnek mert pont ezért, ezen pasik is olyanok szeretnének lenni, akik piedesztálra vannak emelve.


A férfiak ilyen szempontból legalább tudnak különbséget tenni. Ha van egy ostoba, de jó testű ribizli akkor abban pont nem a feleséget látják, csak azt ami miatt kirakja a kirakatba az árúját.

2018. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
38%

Mit jelent a "mai pasik"?


Én 27 évesen egy középsuli mellett lakom, a srácok... 50 kilós, rózsaszín pólós, ecsetfejű gyerekek pálcika végtagokkal, akiknek a szórakozás a suli előtt cigizés, és kutyaorros képek feltöltése a netre...


Nálunk középsuliba (ami azért nem volt olyan régen) még a legszerencsétlenebb gyerek is sportolt valamit, volt rajta izom, volt stílusunk, és nem csak a neten "szórakoztunk"...

2018. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
4-es: miért, a lányok udvaroljanak a fiúknak? Ezt nem tudtam.
2018. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!