Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pénz nem számítana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénz nem számítana, hogy próbálnál összejönni egy konkrét csajjal? - Azt csinálnád ami bejön neki, vagy ráakaszkodnál, egyéb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy össze akarsz jönni egy csajjal, és a pénz nem számít - hogy csinálnád?


1.) Vennél drága kocsit, ruhát, stb. amivel felkelted a figyelmét.

2.) Vagy ráakaszkodnál - jelentkeznél állásra a munkahelyére, hogy konkrétan vele dolgozz, megvennéd a mellette lévő lakást, stb.

3.) Egyéb ötlet?


2018. jún. 9. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék beszélgetni vele...
2018. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 iamaveryniceguy ***** válasza:

Most sem számít a pénz, mert soha nem kellett még azzal csajoznom. Megvannak a saját értékeim, hogy ne a pénzem miatt tetszek a nőknek.


Szóval ugyanúgy cselekednék, ahogy most is. Sőt...ha milliárdos lennék, akkor még titkolnám is a vagyonomat, mert nem szeretem az aranyásókat.

2018. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az 1.-est választanám, de mondjuk attól még nem várnák csodát. Illetve felvágni nem vágnék fel a pénzzel konkrétan, hanem csak úgy mellékesen látná, hogy alapjáraton igényes vagyok, van egy jó bömbim stb.
2018. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

állj!


most akkor számít a pénz vagy nem?


mert a kocsi, meg ilyenek is pénzbe fáj..


én csak szeretném és talám rájönne a hozzáállásomból

2018. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
59%

1.) Egyértelműen, de egy kicsit lightosabb opcióban megvalósítva. Vázolom:

- elsősorban magamért dolgozok, nem azért, hogy egy olyan gáré igényeinek feleljek meg, aki a punciján kívül semmit nem képes nyújtani,

- drága kocsi nem kell, ha egy 5-10 éves, használt, középkategóriás is bőven megfelelő,

- inkább veszek kínaiban egy 1-2 ezer forintos szart, amiben még jól is nézek ki, mint egy 80 ezer forintos márkás göncöt (ami mellesleg pont ugyanolyan szar, vagy még szarabb, mint az 1-2 ezer forintos kínai), amiben kényelmetlenül érzem magam.

Nem foglalkozok a nők elvárásaival egzisztencia terén, irracionálisak, teljesíthetetlenek és csak azért követelik, hogy a p#csájukat beledobhassák a komfortba, s legyen mit villogtatni Instán, FB-on.

2018. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, a beszélgetés nekem is egyből eszembe jutott, de nem vagyok az a beszédes fajta, és a csaj még annyira sem, nagyon zárkózott (otthon - kocsi - munkahely - kocsi, otthon), na most ebbe mégis hova súvasszam be a beszélgetést? : )


Amúgy óvónéni... ha még szereznék is egy gyereket, elég beteg dolog lenne beállítani az óvodába : )


Természetesen én sem akarok felvágni a pénzemmel, ráadásul pont ezért tetszik a csaj, mert aranyos, szerény, jó lelkűnek tűnik, és semmiképp sem az az "aranyásó" fajta akik folyton belém botlanak.

2018. jún. 9. 19:34
 7/15 A kérdező kommentje:

"számít a pénz vagy nem?" - Minden nőnek számít, akármit is mondanak :)

Itt jegyzem meg, társkeresésnél minden nőnél kizáró ok ha a férfi munkanélküli...


-Persze több fajta van - az "aranyásó" aki drága ruhákat szeretne, meg új telót, és pár dugásért elvárja a kocsit, aztán a hűség, stb... az teljesen lényegtelen a szemükben, csak szex, meg jól nézzünk ki, irigykedjenek a "barátok".


-És van az értelmesebb fajta, akik nem a szülőknél, vagy egy albérletben szeretnénk nyomorogni a gyerekekkel, nem a fizetésen aggódni, vagy hogy a gyerekeik hol tanuljanak tovább.

2018. jún. 9. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:
én sose voltam gazdag csak nemrég van kocsim mégis szép barátnöim voltak
2018. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szépet lehet találni, abból bőven van - aranyos, bájos és jólelkű, olyan akire rá mered bízni az életed, annál kevesebb.
2018. jún. 9. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:
az olyat meg ne pénzeddel próbáld meghódítani ezt tudom tanácsolni
2018. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!