Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan társkereső oldalt keresek ami nem kamu és csak a lehúzásra megy, nem is tudom létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, én kipróbáltam néhányat, nulla sikerrel. Ez az egész csak az üzemeltetőknek éri meg, valójában xarnak arra, hogy ott mi történik. A lényeg, hogy fizess, mint a katonatiszt. :D A netes társkeresés szerintem már régen halott, lassan el is temethetik. :) Élőben talán több értelme van, ha egy megtestesült adonisz vagy, vastag pénztárcával. :D De a legjobb, ha lexarod az egészet és máshol keresed a boldogságot. :) F
2018. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, GyK!
2018. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mind a létrehozásra megy!


Ha az ember szarul nézz ki akkor mindegy hogy a neten vagy élőben iamerkedik. Az eredmény 0 lesz.

2018. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első Találkozás. Ingyenes és reális a felhozatal.
2018. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert nem video beszelgetessel kezdenek az emberek , es hamarabb eldolnek a dolgok , nem kell felni talalkozasnal. Mar sok mindentol..
2018. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TTP80 ***** válasza:
Kereszténytárs.net
2018. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Randihely.hu. Itt ismerkedtünk meg a férjemmel. Teljesen ingyenesen lehet hasznàlni. Max extràért kell fizetni, ha pl sms értesítést akarsz ha leveled jött, de valljuk be, ez nem létszükséglet. Szóval nincs semmi lehúzàs.
2018. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Busz, villamos, utca... ;-)
2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én Tinderen ismertem meg a párom.

Mindenhol ki lehet szűrni, hogy mire megy ki a játék.

Én rá is kérdeztem mindig, hogy milyen kapcsolatot keres az illető.

Voltak rossz élményeim, de egy csomó jó is.

A nagy számok törvénye szerintem itt is működik.

Nem kell félni a kudarctól, nem kell azonnal abbahagyni a kudarc után.

Úgy kell hozzáállni, hogy most elmész beszélgetni egy jót.

Nekem vagy 10-15 randimból annyi lett, hogy beszélgettünk 1-2 órát. Tök érdekes volt nekem, mondjuk én alapból szeretek embereket megismerni, érdekel az életük.

Szóval ha így lazán állsz hozzá, akkor bármelyik társkereső jó lehet. Csak ne görcsölj rá, hogy "úúú most párkapcsolatot akarok!"

Járj el beszélgetni. Próba, szerencse.

Ha lány vagy, akkor viszont figyelj oda, ha nem akar beszélgetni neten a srác, nem érdeklődik, akkor csak dugni akar.

2018. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!