Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők ti vártok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők ti vártok vagy próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem akik már hosszabb távon egyedülállóak vagy esetleg nem olyan rég lettek azok. Ti próbálkoztok neten (Tinder,Badoo meg nem tudom milyen fajta ilyen társkereső app van.) vagy esetleg facebookon vagy inkább vártok hogy majd úgyis találkoztok valahogy,valamikor véletlen a következő párotokkal?

Csak azért kérdezem mert én is nem olyan rég lettem egyedülálló és én azért próbálkozom,persze nem erőltetem mert azt vallom hogy véletlenek nem léteznek csak azért mégis rossz a magány,illetve szeretek új embereket megismerni,kibővíteni a társasági köröm de sajnos nem olyan egyszerű ez sem mert ahhoz kell sok közös pont/szint hogy tudjon az ember a másikkal beszélgetni. 21/F



2018. jún. 15. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most jó így nekem, tudok a tanulmányaimra és magamra koncentrálni, egyelőre nem keresek senkit.
2018. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 éves vagy nemrég lettél egyedülálló, ne ess kétségbe, és én a helyedben nem erőltetném azt,hogy azonnal ismerkedj.

Vannak bizonyára barátnőid, járj szórakozni, programokra, aztán jönnek a pasik, nem kel keresgélned.

Nem is baj az ha van egy kis szünet a kapcsolatok között.

2018. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 27 eve az vagyok, nem keresek senkit. Megis mindig találok valakit, akinek nem kellek 😂 Szóval szar az egész...
2018. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#3

Ez esetben erpsen a szinted felett ismerkedsz.

Mivel csak átlag feletti férfiak érdekelnek, előbb-utóbb majd valamelyiknek a tartalék szeretője leszel.

Normális kapcsolatod ugyan így nem lesz, de majd elmondhatod magadról, hogy te "nem fekszel le akárkivel"

2018. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!