Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos igényes nők akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos igényes nők akkor is zavarna titeket egy olyan férfi aki nem mosakodik ha jó fajta dezodorral befújja magát?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyengén indul a nyári trolláradat...
2018. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A mosakodást semmi sem pótolja.

Hiába fújsz magadra egy egész doboz dezodort, nem fedi el a szagot, még rosszabb is lesz, ahogy a kettő keveredik.

Undorító!

2018. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberszagnál csak egy rosszabb van: a (rendszerint túltolt) dezodorral keveredő emberszag.

És akkor még arról nem volt szó, hogy ragad, mocskos, viszi be a koszt az ágyba, nem higiénikus, bloah.....

N

2018. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázzátok már el nekem, hogy mi olyan kicseszett megerőltető abban, ha minden nap 3 percre beállsz a zuhany alá?
2018. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Magyarázzátok már el nekem, hogy mi olyan kicseszett megerőltető abban, ha minden nap 3 percre beállsz a zuhany alá?


Valaki nem szereti a -tök főzeléket én meg azt amikor a víz rám megy.... gyűlölöm, baromira idegesit. Kád jó lenne csak sajnos zuhanyzó van az albiba

2018. jún. 15. 15:02
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy kádban nem ér több víz, mint a zuhany alatt?

Ne erőltesd ezt...

2018. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mert egy kádban nem ér több víz, mint a zuhany alatt?


Nem érted.... Ott nem csurog rám a víz.. azt utálom amikor megy rám a víz, olyan mint amikor elázok brrr....közben néha fázni is szoktam.. naa nem szeretem...

2018. jún. 15. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fázni? Nincs melegvíz?


Amúgy akkor engedj vizet egy lavórba aztán mosakodj abból, ha ennyire finnyás vagy.... Jesszusom.

Szerinted a csinos igényes nőknek annyira kellemes program pl a lábuk borotválása/gyantázása? Nem, de nem mindent szeretetből csinál az ember.

Vagy én pl a fogmosást utálom, birizgálja az ínyem. Mégis kibírom napi kétszer, mert nem akarom, hogy szétrohadjon a p0fám.


Atyavilág.....

2018. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csinos, de az igénytelenség így is zavar.
2018. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
100%

Ne fürgyé le! :)


Milyen parfümöt használsz? Csak nem pichanelt? :)


Keress egy csöves nőt, azt nem fogja zavarni :)

2018. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!