Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek jó társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek jó társkereső oldalakat ahova érdemes regisztrálni és befizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék van e olyan oldal ahol nem csak sznobok és vissza nem író nők vannak, hanem olyanok is akik tényleg akarnak valamit, valamint az oldal is megbízható ahova felregisztrálnék. Fent vagyok az egyik társkereső oldalon egy jó ideje, de olyan passzívak sokan hogy komolyan még ha el is kezdünk beszélgetni alig akar írni valamit. A többi meg csak elolvassa de nem ír semmit. Nyilván egyéni dolog ki ír és ki nem ír, de elég durva hogy a többség ilyen. Nektek is van ilyen rossz tapasztalatotok?

Sokszor már kiábrándító nem?



2018. jún. 27. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet
2018. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én anno Badoo-ra regisztráltam. Ott ismertem meg a páromat. 2 éve együt vagyunk már. Jól működik a dolog.
2018. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a badoo-n ismertem meg a barátnőmet lassan 4 éve.

Az oldal szerintem nem sokat számít,mert attól függ az egész,hogy milyen emberekbe botlassz.

Ha fizetős oldalra mész és előfizetsz az se garancia arra,hogy becsajozol,mert lehet hogy nem jössz be senkinek.

Jó pár ismerősöm facebookon társkeresős csoportban ismerte meg a barátnőjét.

28/F

2018. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
randivonal
2018. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot emberek.


3as, lehet én vagyok egy kicsit régimódi, "nem jössz be senkinek" dologgal kapcsolatban, elég szomorú hogy itt tartunk hogy egy képről már lepattintják az embert. Én is adok esélyt olyan lányoknak akik nem egy agyonkozmetikázott valamik, mindenesetre szerintem sokan ott szúrják el hogy egyből megsértik a másikat ahelyett hogy esélyt adnának egy jó beszélgetésre. Mindegy, csak egy észrevétel volt. Köszönöm a tanácsot neked is. Még a badooval lehet megpróbálkozok. Jut eszembe az is fizetős ugye?

2018. jún. 27. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Pest környéki vagy, miitt.hu
2018. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!