Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet komoly kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet komoly kapcsolat egy 33 éves férfi és egy 64 éves nő között?

Figyelt kérdés
Nagyon megfogott egy 64 éves hölgy. Az érettsége, gondolkodása, stílus, és igen a szex eddig vele a legjobb meglepő módon.
2018. júl. 3. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem túl nagy a korkülönbség, de hallani néha ehhez hasonló történeteket párokról, és boldogok, szóval...miért ne?
2018. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha erre vágysz és láthatólag működik, akkor ide kiírni már csak trollkodás. Semmi közünk hozzá, ha ehhez van gusztusod, egs és sok boldogságot!
2018. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Vizuális típus vagyok és ez most nagyon megviselt. Ha neked bejön, akkor döngesd.

Komolynak egyébként lehet komoly, de hosszútávú semmiképpen sem.

2018. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Sokaig nem. Elvezd, amug tart.
2018. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még nem működik, csak szex van... ettől félek hogy hosszú nem lesz. Amúgy nagyon fiatalos, nem azaz öreg típus, nagyon jól tartja magát. Miért nem fog hosszútávon működni?
2018. júl. 3. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
mert ő előbb meghal. utána mi lesz veled?
2018. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
miért nem lehet hosszútávban gondolkozni? mert 10 év múlva te még mindig csak 43 leszel, ő viszont 74..ha jó egészségnek örvend.
2018. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 D. Brasco ***** válasza:
0%

Te jó ég....hát ehhez azért már kell gyomor.......

Mondjuk ha beked ez kell,akkor qurogassad,de farkadon kívül én mást nem tennék ebbe a "kapcsolatba"....még azt se szívesen.....

2018. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ahhoz kell gyomor ahogy a szexről írnak itt némelyek, kiábrándító.
2018. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
#8-as, hozzád is kell ám a gyomor, fujj...
2018. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!