Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti jó alakú, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti jó alakú, szép arcú lányok, nektek miért nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy nincs komoly kapcsolatotok, még csak szexkapcsolat vagy egyéjszakás sem? Magyarul semmilyen kapcsolat.
2018. júl. 5. 16:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszik magukrol hogy ok csunyak, onbecsulesi gondok. 20F
2018. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15%
Pedig 1-esnek igaza van
2018. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Mindig ezt kérdezik a szebb nőktől, hogy miért vannak egyedül.

Basszus, ha minden ilyen nőnek lenne párja, akkor nem létezne egyetlen egy egyedülálló sem?


Kb. mintha azt mondanánk, hogy megszületnek és onnantól már van valakijük.

2018. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3: felelnél érdemben is kötözköés helyett? Ha ilyen nő vagy miért nincs senkid?
2018. júl. 5. 16:21
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

#4, a #3 szerintem nem nő :)

Nekem például azért nincs, mert most nem szeretnék. Ennyire egyszerű. Szex-és egyéjszakás nem játszik, komolyra pedig most nem vágyom.

2018. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok sem az egyéjszakás kaladok, sem a szexkapcsolatok híve. Számomra ez kevés, sőt egy kicsit időpazarlásnak is érzem a szexkapcsolatok, mert tudom, hogy nem ez az, amit én keresek. Azt tapasztalom itt a környezetemben, hogy a legtöbb rendes, szimpatikus srác, aki bejönne az már vagy foglalt, vagy nem illettünk össze, vagy kiderül róla, hogy nem rég ért véget egy hosszú kapcsolata és jelenleg csak szexkapcsolatot keres. Nem tartom magam felszínes embernek vagy olyannak, akinek túl magasak az igényei, amiknek senki sem tud megfelelni. Adtam már esélyt olyanoknak is, akik elsőre nem jöttek be, de úgy gondoltam megérdemelnek egy esélyt. Meg már nem olyan az ismerkedés, mint tiniként volt, mert most már egy komoly kapcsolathoz több mindent figyelembe veszek, nem csak azt, hogy mennyire jön be hanem, hogy mennyire egyeznek a céljaik, milyen tervei vannak a jövőre nézve stb. Természetesen ismerkedek, ranzigatok, voltak kapcsolataim, de egyik sem lett az "igazi". Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valami nem megy, azt nem erőltetem, nem maradok benne egy rossz kapcsolatban csak azért, hogy ne legyek egyedül. Nem érzem hibásnak magam, hiszen teszek azért, hogy másképp legyen, de eddig egyszerűen így alakult.
2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

- nem találnak olyan pasit, akivel úgy éreznék hogy kapcsolatot akarnak

- nemrég szakítottak

- más fontosabb dolguk van

- nem akarnak kapcsolatot egyszerűen

- reménytelenül szerelmesek valakibe, aki beléjük nem

- vérfeminácik és rá se akarnak nézni pasira

A saját ismerősi körömben pl ezek az okok az ilyen lányoknál.

A bárkivel kefélés meg szimplán nem mimdenkinek fér bele.

2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%
*szexkapcsolatokat
2018. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Ja, meg van akit megerőszakoltak és azóta nem akar pasival kettesben maradni, se azt hogy hozzá érjen.
2018. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Aki nem szeretne, az miért nem szeretne? Nincs senki jelöltetek, nem is ismerkedtek senkivel, vagy lenne jelentkező, de nem akartok vele járni?

2018. júl. 5. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!