Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr pelenkakedvelő kérdése:

Lányok! Ti ismerkednétek olyan férfival aki pelenkát hord?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem orvosi oka van, hanem pusztan valami beteges fetis miatt, visszakuldenem ahova valo: anyuci szoknyaja ala.
2018. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
22%
1.: Miért ha orvosi okból? XD
2018. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha orvosi okból hordja, akkor esetleg. Inkább úgy mondom, hogy ha jól ismerjük egymást, nagyon kedvelem és csak ezután derül ki a dolog, akkor valószínűleg csak emiatt nem utasítanám el, ha a pelenka csak átmeneti megoldás és idővel, megfelelő kezelés után normális életet élhet. Ha élete végéig így kell élnie, akkor legfeljebb barátja maradnék. Ha csak pelenkafétise van, akkor szóba sem jöhet, taszít az ilyesmi.
2018. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A nevéből kiindulva ez fétis és én is passzolnám.
2018. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak orvosi esetek, ismerek ilyet, imádták egymást a párjával akit soha nem zavart mert amugy minden teren ferfi volt.
2018. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, fiatal vagyok még ehhez.
2018. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen az ilyeneket bezárták!
2018. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám azt is, hogy ha ilyen beteg férfi jutna nekem párkapcsolatra. Mint hogy ne legyen nekem soha párkapcsolatom.


Viszont éjszakára magas derekú pelenkát kapna ami a hasa közepéig érne. És vastagabb is lenne a magas derekú pelenka, a pelenka középső része pedig szélesebb lenne.

2019. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem már ilyen pasival, sőt játszottunk is, de végül nem jöttek össze a dolgok, de nem a fétise miatt.

Nem ördögtől valóak a fétises emberek, többségük rendes, és nem erőltet senkire semmit, csak ugyan úgy kielégülést szeretnének, mint bárki más. Az erőltetős barmokat én sem szeretem, de ez a srác, akivel ismerkedtem teljesen normális volt.

2021. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!