Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fősulin is lesz társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fősulin is lesz társkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és egyben végeztem a középsulival. Jövőre jön a fősuli, bár eddig csak egy másfél hónapos kapcsolatom volt az életemben. Eléggé félénk típus voltam eddig, aki az osztálytársaival sem mert elmenni bulizni. Megfogadtam, hogy a fősulin ez más lesz, bátrabb leszek, többet járok bulizni. De emellett úgy érzem, (ami a legnagyobb gond is), hogy a fősuli után munka közben nem tudnék majd ismerkedni, és ezmiatt egy olyan kép alakult ki bennem, hogy ha fősuli alatt nem sikerül barátnőt szereztem, akkor soha. Ez alaptalan vagy jogos félelmem?

2018. júl. 11. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Egyber! Te inkább beteg vagy... agybeteg!
2018. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Az emberek többsége a fősulis évei alatt dug a legtöbb emberrel. Szóval nem alaptalan félelem, ha ott sem tudsz senkivel sem összeismerkedni, akkor gáz van.
2018. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!