Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több sikerem lenne, ha elköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több sikerem lenne, ha elköltöznék otthonról és vennék egy új/max. Pár éves német autót (BMW/Audi/Merci)?

Figyelt kérdés

Van pénzem, nagyon jól keresek, viszont még otthon élek a szülőkkel és busszal/taxival járok mindenhova. A nőket nem érdeklem egyáltalán.

Lenne értelme ilyen szempontból ezeknek a lépéseknek, vagy nagy valószínűséggel ugyanúgy leszarnának a kedves hölgyek? Köszi a válaszokat.


2018. júl. 16. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Hát persze, hogy nem. ITT nem számít egyetlen nőnek sem semmi, csak a ribiknek számít ugye.

Itt majd minden nő feltörekvő, sikeres és karriert építőnek tartja magát. Ezért van aztán, hogy az életben a sikeres, értelmes, szép karriert kiépített, vonzó nők mellett mindig egy zsigulival járó gyári munkást látsz.


Ugye ez a gyakoris nézet kontra valóság.

Van egy rakat pénzed, elköltözöl otthonról, veszel egy jó gépet, magadra erőltetsz valamennyi beképzeltséget meg nárcizmust és le sem tudod majd vakarni őket.


És most őszintén, neked melyik nőtípus kellene inkább?

Az anyagiakat jobban észrevevő, álomtestű csajok akikkel jól elvagy és jobban is értékelnek.

Vagy egy gyakoris, morális értékeket minden realitást nélkülözve kántáló csaj.


Amúgy vicces mert ugye csak a ribiknek kell a lóvé. Akkor miért is nincs nőd? :D

Hiszen itt alig bírja el a szerver a rengeteg kedves, megértő, odaadó, felszínességet mélységesen elítélő, anyagiakat semmilyen szinten nem néző csajokat.

2018. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

Jaguar:

Neked mindig nagyot üt a válaszod. :) Respect :D F

2018. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kocsi lényegtelen, de az elköltözés valóban jót tenne.
2018. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

#12

Szerintem pont azok a válaszok ütnek nagyot amikben megpróbálják a csajok előadni magukat, hogy ők aztán nem nézik, sőt normális nőknek (azaz nekik) nemhogy nem számít, hanem egyenesen taszító, csak a ribiknek kell.

Majd ugye kövi kérdésnél kiderül, hogy a párjuk 500+ nettót keres, de természetesen ez abszolút nem volt szempont párválasztásnál. Persze, véletlenek vannak az életben csak nem 80%-ban.

Ám jókat mosolygok a válaszokon mert, ha valaki ennyi hazugságról képes saját magát is meggyőzni az "normális" ember már nem lehet.

2018. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

„Ezért van aztán, hogy az életben a sikeres, értelmes, szép karriert kiépített, vonzó nők mellett mindig egy zsigulival járó gyári munkást látsz.”

És te miért nem egy hozzád hasonló igénytelen, nulla ambícióval rendelkező nőt akarsz?

Arról panaszkodtok itt állandóan, hogy a szép, sikeres nőknek nem kelletek. Akkor tegyetek érte, ha ilyen barátnőt szeretnétek. És itt nem arra gondolok, hogy legyél gazdag. Akarj fejlődni, előrébb jutni, legyél igényes a külsődre, ápolt megjelenésű. Azzal, hogy itt hisztiztek, mint valami gyerek, aki nem kapja meg amit akar, csak egyre szánalmasabbak lesztek és megkeseredettebbek.


Kérdező, nem leszel sikeresebb a normális értékrenddel rendelkező nők körében azzal, ha drága autót veszel. Ez csak egy bizonyos rétegnek imponáló, akiknek nem az intelligenciájuk, a kedvességük, a szerethető természetük a legfőbb tulajdonságuk. Ha azonban egy buta, ámde csinos lánykát akarsz, akkor ahhoz kelleni fog egy jó autó, de ne csodálkozz, ha lecserél egy még jobb autóval rendelkező férfire, ha lesz rá lehetősége.

2018. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaguar, gondolom az én válaszomra céloztál, én írtam a "normális nőket" & a ribiket.

Nos, egy normális nőt nem fog a BMW lenyűgözni. Vannak persze olyan helyzetek, amikor maga az autó előny, de egyrészt nem kell ilyen-olyan prémiumnak lennie, csak használható legyen, másrészt akkor se az anyagi része a lényeg, hanem a praktikum - én se jöttem volna össze a párommal, ha nincs autója, de nem azért, mert akkor kiszelektáltam volna mondván hogy túl csóró, hanem egyszerűen megismerkedni se lett volna esélyünk, mert bár nem élünk messze egymástól, nincs tömegközlekedés közöttünk, nekem pedig akkor még nem volt jogsim, se autóm. Neki már volt, így tudtunk találkozni, és így tudtuk csak tartani a kapcsolatot, amíg nekem nem lett jogsi+autó. Tojtam rá, mennyit keres, de csak így volt megoldható.

Senki nem írja, hogy "hátrány", de egy egészséges lelkületű nő, aki képes érzelmeket táplálni a mindenkori partnere iránt, az nem egy kocsi(n levő márkajelzés) miatt fogja párjának választani az adott férfit.

2018. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kezdj valamit az életeddel, de ezt ne úgy éld meg hogy nő kell hozzá! Rengeteg olyan dolog van ami van annyira jó mint egy nő :D
2018. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az lesz, utolsó. :D Kezdem szerintem valami trópusi nyaralással.
2018. júl. 16. 18:47
 19/20 anonim ***** válasza:
BMW :D Otthon minden csóri ezzel menőzik... ciki.
2018. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez már jó lehet, be épített nővel:D


[link]

2018. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!