Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetlen nő sem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetlen nő sem válaszol az üzeneteimre társkeresőn, az az ő tahóságuk, vagy az én rondaságom jelzi?

Figyelt kérdés
Egyedileg, értelmesen megfogalmazott üzenetek, semmi kompromittáló, vagy erősen nyomulós sablonduma. Nem vagyok egy nőideál, de hogy 50-ből fél év alatt 0 a siker...
2018. júl. 16. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valakinek nem jöttél be, valaki egófényezés miatt van fent, sanszos, hogy írtál 1-2 kamunak is. Ilyen az online társkeresés világa.
2018. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez társkereső, mindenki lesz**arja mit ír a másik, nemtől függetlenül.

Megnézi a másikat és ha nem tetszik neki akkor az üzenet is teljesen mindegy. És több időt senki nem fog ráfecsérelni.

Ha 50 ből senki sem válaszolt akkor 50 nőnek nem tetszettél. ilyen egyszerű.

2018. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nemtom, én csak olyan helyzetben voltam, ahol a csaj(aki rámírt) volt ronda, én pedig a tahó, hogy ezt a tudomására is hoztam (utána többet nem írt).
2018. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább a rondaságot.
2018. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő benne lehet. Ezzel nem a kérdezőt akarom rondázni. A legtöbb csaj tényleg csak egofényezés miatt van fent. A többinél meg túl magas a léc.
2018. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Inkább az ő nagy ívben rátojásuk, a te szemszögedből meg hogy nem tartozol a pasik legvonzóbb kb. 20%-hoz.

50 levél az kb még nem is statisztika amúgy, Egy full átlagos pasasnak pl tinderen átlagosan 115 jobbra húzásra jut egy match, ha átlag alatti akkor még kevesebb, ha több akkor már hú de jónak is mondhatod magad.

Itt a cikk a statisztikáról: [link]

meg az eredeti angolul:

[link]

2018. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Nézd meg magad, hogy nézel ki.


Ha egy igénytelen, ápolatlan, ronda palit látsz, és ilyen kép van fent rólad, akkor azért.


Ha egy búvalba....szott, rövid, semmitmondó bemutatkozásod van, vagy túl nagyok az igényeid, és te semmit nem adsz cserébe, akkor azért.


Ha top csajoknak írsz, és te egy átlagos, vagy az alatti pali vagy akkor azért.

2018. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakon lévő nők nagy része ego tuningoló, elhagyott profil, animátorok által működtetett kamuprofil. A maradék egy része "hercegnő", és a "szia, lenyeled,?" "szia dugunk? szövegekkel traktált, de szintén nem kis igényű nő.


Kb tű keresés a szénakazalban.

2018. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hol lehet akkor valóban ismerkedni? Utcán nem, mert szabályosan menekülnek az emberek errefelé bármilyen kontakttól (pedig nem vagyok ennyire ijesztő). Boltban nem, mert nem azért mennek oda az emberek. Tömegközlekedésen mindenki bedugott füllel hallgatja a semmit. Munkában nem, mert házinyúlra nem lövünk. Társkeresőn meg ezekért. De akkor mégis hol? :D


Nem vagyok se igénytelen, se... nem is tudom már, hogy fogalmaztatok. Amire képes vagyok, azt kihozom magamból.

2018. júl. 16. 23:40
 10/12 anonim ***** válasza:

A társkeresőt felejtsd el.

A munkahelyeden miért nem? A házinyùlra nem lövünk valami írott szabály? A cég, ahol dolgozom, 20 év alatt legalább 30 párt eredményezett.

Hisz itt töltjük életünk nagy részét, itt van lehetőség ismerkedni.

Vagy kezdj el járni táncòrákra, ott mindig több a nő.

Vagy akármilyen sport órára.

2018. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!