Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, életem párját, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, életem párját, aki hasonló műveltségű, érdeklődésű, tanult és intelligens, ill. kölcsönösen értékel, milyen eséllyel lelhetem meg ezek alapján?

Figyelt kérdés

Számomra az ideális pár, akivel összeköthetjük az életünket, hozzám hasonló. Néhány jellemző, ami eszembe jut hirtelen (ilyet keresek, csak nőben):

* Megbízható vagyok, lehet komolyan tervezni közös jövőt velem

* Őszinte vagyok, kritikus (mással és önmagammal is)

* Fontos számomra az igényesség az életmódban (pl. valamilyen sport, mozgás, egészséges életvitel, dohányzás kizárva) és a szellemi igényesség is (önismeret, helyesírás, művelődés, tudás, érvelni tudás, kulturált vita)

* Műveltségi területem inkább humán (nyelvek, történelem, filozófia, művészet, országok, kultúrák, politika), szeretek mélyen és tartalmas beszélgetéseket folytatni ilyen és hasonló témákról, blogot is írok

* Inkább konzervatív vagyok (ez azt jelenti számomra, hogy családban és házasságban gondolkodom), ugyanakkor nyitott szellemiségűnek tartom magam

* Szeretek sokszor nevetni, viccelődni, könnyednek lenni; szeretem a gyerekeket és mindig jó hatással vannak rám

* Türelmes, kitartó vagyok, ha hibázom vagy tévedek, akkor elismerem. Tudok bocsánatot kérni. Fontos az életemben az önfejlesztés

* El tudom fogadni a különbözőséget, a páromat a hibáival együtt fogadom el

* Mások (barátaim, a volt párom, stb.) intelligensnek tartanak, bár én nem tartom magamat annak, csak szeretek minél többet tudni, ehhez van türelmem, érdeklődésem, olvasok, tájékozódom, szorgalmasan tudtam seggelni a tanulmányaim során is. Sokra értékelem az intelligens, tanult emberek társaságát.

* Introvertált vagyok, néha nem túl sokat beszélek (a személyiségtípusom INTJ), inkább a kisebb társaságot kedvelem, a nagyobb társaságban nehezen oldódom fel

* Szeretem a hétköznapi tevékenységeket is, mint a sütés, főzés; rendszerető vagyok és ápolt.

* Néha kicsit önzőnek tűnhetek, hajlamos vagyok érvekkel kiállni magamért ahelyett, hogy egy barátnak támogatást nyújtsak feltétel nélkül (nem tartom magam a legjobb barátnak, ezen a téren van mit fejlődnöm)

* Saját véleményt formálok a világról, önálló gondolataim vannak, nem tartozom egyik ideológiához vagy valláshoz sem

* Voltak helyzetek, amikor gyáván viselkedtem

* Romantikus típus vagyok többnyire, szeretem a kirándulást, túrázást, rengeteg szép helyet ismerek, ahová szívesen elvinném a párom


Ilyen, hozzám hasonló hölgyikét találhatok? :) Vagy túl sok az elvárásom... :/ Rendkívül boldog lennék, ha legalább hasonló párt találnék.


Meglátom a szépet és tudom szeretni az olyat is, aki különbözik vagy más érdeklődésű (nem épp az ideálom, de valamivel megfog), sőt eddig a 3 párkapcsolatomból is ilyen partnereim voltak. Azonban van egy ideálom, aki hozzám hasonló lenne. A kérdésem arra vonatkozik, hogy nagyon elrugaszkodott az ideálom vagy lehet szerencsém ilyen párt találni, érdemes-e komolyan hinni benne? Érdekel az is, vajon hozzám hasonló pár illik-e mellém ezek alapján vagy inkább egy másmilyen lányt keressek, akivel kiegészítenénk egymást.

27/F



2018. júl. 19. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet szerencséd és ezt te is tudod. Illetve ha mást keresel és beéred azzal, az szar lesz, szerintem ezt is tudod.


Amúgy a leírás kb az emberek 20%-ára igaz minimum. Az már így is több, mint egymilliárd ember. Válogathatsz kedvedre.


Mi a kérdés?

2018. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, amit vársz, amennyiben tényleg rendelkezel ezekkel a tulajdonságokkal. persze kompromisszumokra szükség van, de az alapokról nem érdemes lemondani, mert előbb-utóbb úgyis előjönnének az ellentétek.

Ha alapból hasonló körökben mozogsz, könnyen lehet, hogy előbb-utóbb megtalálod a hozzád illő nőt. Én nőként megkaptam, hogy túl nagyok az elvárásaim, és ezért nem volt még kapcsolatom, de csak azt várom, amit nyújtani tudok, és hajlandó vagyok várni. Te se add fel! :)

21/L

2018. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges ilyet találni. Viszont vigyázz, mert a túlzott hasonlosag néha árthat. Mi a párommal más területen vagyunk műveltek és szeretem, hogy tudunk egymástól tanulni.

Illetve leírtál egy csomó jó dolgot, jó, hogy tisztában vagy vele, remélem, hogy a rosszakkal is.

2018. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha nem a kérdésedre válaszolok, annyit szeretnék megjegyezni, hogy a gyávaság az összes jó tulajdonságodat felülírhatja egy nő szemében. Úgy értem, én pl. sokáig azt hittem, megtaláltam az álomférfit, feleségül mentem hozzá, van egy gyönyörű kislányunk, de olyan gyáván viselkedik konfliktushelyzetekben, teljesen konfliktuskerülő olyan áron is, hogy engem magamra hagy, hogy teljesen elmúlt belőlem a szerelem, pedig sok éven át voltam belé szerelmes, egyáltalán nem csak az a 2 röpke év, amit hangoztatnak. De hagyott már cserben anyóssal szemben, hagyott már cserben akkor, amikor majdnem megtámadott egy kutya kutyasétáltatás közben és vége, nem tudom már férfinek tekinteni. Szóval erre a gyávaság dologra gyúrj egy kicsit, mert annyira szánalmas, hogy nagyon komoly szerelmet is tönkretehet.
2018. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mr. Tökéletes :D Csak lehet, hogy épp ronda vagy és akkor mindez bukik, vagy épp csóró :)
2018. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szinte nulla
2018. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonló vagyok és nekem is INTJ a személyiségtipusom. Csak az a gond, hogy én pont egy extrovertált személyt keresek, nem pedig ugyanolyat, mint amilyen én vagyok.

Viszont ha én is létezem, biztosan vannak még ilyen lányok, akik hasonló férfiakat keresnek, mint te, szóval ne add fel. :)

18/L

2018. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy túlanalizálsz mindent, ami eléggé visszataszító lehet.
2018. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Huhú, kicsit magasak az elvárásaid szerintem. XD De te érzed. Ha pedig párodat a hibáival együtt fogadod el, akkor minek ez a lista... :)


Vagy mire vonatkozik konkrétan ez az elfogadás?

2018. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te túl jó vagy ennek a világnak, hisz te is tudod.
2018. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!