Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ritkán van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkán van olyan, hogy úgy igazán megfogjon egy férfi. Velem van a baj vagy csak keveset ismerkedem?

Figyelt kérdés

Szűkebbek a lehetőségeim, mivel túlsúlyos nő vagyok, de nem mondhatom azt, hogy sosem érdeklődnek a férfiak. Viszont engem nagyon ritkán fog meg egy férfi külseje és személyisége egyaránt. Gondoltam arra, hogy én vagyok túl válogatós, de volt már olyan, hogy egy olyan srác tetszett akinél a barátnőim megkérdeztek hogy elment-e az eszem? Tehát egy kicsit különc, nem átlagos, nem szépfiú srác volt. Nem az akire rögtön nedvesedni kezd egy nő. :D Tisztában vagyok a külsőmmel, személyiségemmel, életvitelemmel, így nem vagyok nagyra vágyó, nem támasztok magamhoz képest nagy elvárásokat.

Van ilyen, hogy ennyire kevés férfihoz vonzódjak vagy csak nem ismertem még meg azt aki hozzám való egyelőre?

Nem gondolom, hogy minden veszve, mivel még csak 23 vagyok, viszont ha figyelembe vesszük, hogy még nem volt kapcsolatom, akkor azért elgondolkodtató.



2018. júl. 22. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le
2018. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

engem se fog meg sok férfi, és nem azért mert van egy elérhetetlen ideálom, vagy ilyesmi. meg sem tudom magyarázni, miért. és igen, nekem is volt, hogy olyan tetszett, akire a barátnőim azt mondták, hogy ronda. de aztán meg olyan tetszett, aki minden lánynak bejött. összeségében viszont 2 kezemen meg tudnám számolni, hány férfi fogott meg külsőleg/belsőleg.


mondjuk nekem van és volt kapcsolatom, hosszútávú, szóval ezzel nincs problémám. de érdekes mennyire kevés férfi tud megfogni és még megmagyarázni sem tudom, miért vagy mitől fog meg.

2018. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!