Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan csajjal aki már két barátoddal is szexkapcsolatban volt?

Figyelt kérdés

Szombat este bulizni voltunk, és velünk volt, a barátaim egykori "szexpartnere" (furcsa ezt leírni), aki meglepően rendes lánynak tűnt, ahhoz képest amiket eddig hallottam róla, mint kiderült számára is szimpatikus voltam.


Az egyik barátom pedig azt mondta, hogy nem bánná, ha lefeküdnék a csajjal, sőt ő mondta, hogy próbáljak meg kezdeményezni, vagy fogadjam a kezdeményezést. Végül a lány lépett, még nem történt semmi, de bármikor szívesen találkozna velem, és megismerne közelebbről.


Ezzel kapcsolatban elég vegyes érzéseim vannak, egyrészt jól el tudok vele beszélgetni, tetszik is, és régóta szingli vagyok, másrészt viszont nem tudok szabadulni a tudattól, hogy egy "ribi", aki könnyedén szétteszi a lábát szinte bárkinek.

(Mindkét barátommal 10+ alkalommal volt együtt, az egyikkel még múlt héten is, a másikkal már nem járnak össze, mert barátnője van.)


Tehát elég nagy dilemma számomra, eddig mindig azt hangoztattam, hogy számomra fontos az érzemi kötelék és a bizalom, a szexhez, de most nagyon erős a csábítás.


Ti mit tennétek? (Én jelenleg, arra hajlom jobban, hogy visszautasítom inkább.)



2018. júl. 23. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Véletlenül sem a barátaid használtak ki egy normális csajt, mi?
2018. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
82%

A barátaim exei - szex kapcsolatai tabuk. Nem leszünk lyuksógorok.

Semmi jó nem származna abból, ha ezt a szabályt megszegné bármelyikünk is.


Annyi nő van kis hazánkban, hogy nincs erre szükség.

2018. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

meglepően rendes lánynak tűnt, ahhoz képest amiket eddig hallottam róla, mint kiderült számára is szimpatikus voltam


Kvára ne a szexuálisa életük alapján akard megítélni az embereket. A személyiségnek ehhez pont semmi köze.


Lehet egy full rendes lány, csak szeret szexelni és nem kellenek neki érzelmek a szexhez. Most ettől ő rossz ember? Komolyan ez a magyarországi kőkori mentalitás igazán felzárkózhatna már a nyugathoz.


Viszont. Lehet rendes lány és szerethet szexelni, de elég gáz, hogy egy baráti körön belül mindenkivel kavar. Ez ribis, olcsó, “naiv kis tini vagyok és egyszer élünk yolo” dolog.

2018. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdést olvaó nőktől is érdekelne, hogy mi a véleményük a szituációról, és mit gondolnának arról, ha megtudnák, hogy akivel ismerkednek/kapcsolatban vannak, az szexkapcsolata volt, vagy belement egy egyszeri kalandba.
2018. júl. 23. 17:10
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 Itt erről nem igazán beszélhetünk.


#2 Ha a barátaid mondják, hogy nem baj, akkor kevésbé érzem problémának, plusz nem igazán kötődnek érzelmileg a lányhoz, inkább egy barát számukra, akivel néha lefekszenek.


#3 Nem fogalmztam egyértelműen, nem (csak) a szexuális élete kapcsán volt kedvezőtlen képem róla, hanem általánosságban, a róla mondottak miatt, nem tudtam, hogy mit gondoljak róla. Végül pozitívan csalódtam. Azt viszont továbbra sem tart helyesnek, hogy könnyedén lefekszik bárkivel, akit szimpatikusnak, vonzónak talál. (18 éves létére közel 30 partnere volt, minderre pedig büszke, és felvállalja, igaz legalább nem álszent.)

2018. júl. 23. 17:26
 6/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
40%

#5 - Nem csak az a lényeg, hogy a barátaimnak tetszik-e a dolog vagy sem.

Nem megyünk rá egymás korábbi nőire. Így a nők nem tudnak belekavarni a barátságunkba.

2018. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

"aki meglepően rendes lánynak tűnt,"

Majd minden nő annak tűnik még meg nem, ismered előéletét.

Annyira jó, hogy te is tíz+ alkalomra használd.

Baráti társaságból meg nem kell nő, mert mindig kiderülnek olyan dolgok, amiért úgy is dobod.

2018. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

2 év alatt 13 pasival feküdtem le. Nem éreztem irántuk semmit, a szex jó volt. Aztán megismertem a párom (most már férjem) és 10 éve hűséges és boldog vagyok.


Te tudod. Csak ne egy infó alapján dönts!

2018. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan ennyire elkeseredett vagy, hogy pont ez a csaj kell? Azt nem vitatom, hogy rendes, én is ki.ott nagy hülyeségnek tartom valakit a szexualitása alapján megítépni emberileg, dw hogy még a múlt héten is szexelt a haveroddal... Szerintem ne várj tőle semmi komolyat jelenleg. Én a helyedben bele sem keverednék ilyen szerelmi/szexuális sokszögekbe...


Amúgy az, ha valaki szimpatikusnak talált valakit, jól kijöttek és mondjuk lefeküdtek egymással, aztán ennyi volt qz ismeretség, nem zavar. Aki agyatlanul kúr mindig mást, meg képes érzelem nélkül valakivel folyamatosan összejárni úgy, hogy közben nem szereti és nem alakul ki bennük semmi a folyamatos intimitás ellenére egymás iránt, az bocs, de a szememben elmebeteg és elkerülném. Normális ember ha sokáig szexel ugyanazzal, elkezd kötődni iránta. Szintén normális ember nem képes egy teljesen idegennel lefeküdni, majd egy teljesen más emberrel ugyanezt elkövetni rá pár napra, halmozva az idegeneket... Szóval nem, csak az egyszeri szimpátiából adódó szexet nézem el, azt is úgy, ha vagy randival folytatódik, vagy többet kb nem beszélnek. Minden más érzelmi világot igénylő viselkedés nálam beteges.

2018. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a barátaidat is hanyagold, tuti nem rendesek, mert könnyedén bedugják kb bárkibe....
2018. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!