Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni nőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni nőkkel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 00:58
 1/8 A kérdező kommentje:
A fa$zomat, na mindj kommentbe mennek a részletek
2018. júl. 29. 01:00
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
kezdetnek ezt a fäszozós stílust felejtsd el.
2018. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, egyetemista, jó tanuló, művelt, külsőre minden oké. Nem vagyok szűz, 1x volt barátnőm netről, de tinderen pl majdnem 1 éve vagyok, és semmi nincs. Párok vannak. Igaz nem is tudom, mit írjak, várják a kreatív pickup lineot, aztán ugyanúgy lesz@...rják, mint a mosolygós sziát. De nem tudom, hogy élőben is pl mi a lófa$zt kell mondani egy lánynak, totál analfabéta vagyok ehhez, azt se tudom, honnan vegyem le, hogy tetszek egy lánynak. Kicsit szorongós, félénk is vagyok talán, de leginkább az a baj, hogy !konkrétan! nem tudom mit kell mondani, pl kocsmában megtetszik egy lány, ti lányok minek örülnétek? Hogy szólítsak meg valakit ilyenkor? (Nem tudok egyáltalán, és utálok táncolni, ingyen piát nem biztos, hogy fizetnék, nem csicskulok, hogy aztán kihasználjanak) vagy tinderen !konkrétan! mit írjak nektek? (Arra rájöttem, hogy a humor, illetve a memekre való utalás, vagy a morbid humor semmire nem jó) vagy az utcán kölcsönösen egymásra nézünk egy lánnyal, !konrétan! mit mondjak neki? Nem vagyok egy társasági ember, kevés barátom van, ritkán járok el, de kihasználok minden alkalmat, hogy kirakjam a lábam a lakásból, bár ígyis sokat vagyok itthon sajnos. Tudom velem van a baj főként, szociális analfabéta vagyok, tudom stb de pl egyetemen is hogy ismerkedjek lányokkal? Fiúkkal sokkal jobban tudok (bár az átlaghoz képest abban is béna vagyok) pl tesó ki vagy b@..szva, látom gyúrtál, én is edzek stb vagy gyere rúgjunk be suli után, vagy látom te is rockot hallgatsz, király, szóval fiúkkal több a közös téma. De tegyük fel, ott ülök egy átlagos lány mellett, akit nem nagyon ismerek, mit mondjak neki? Szó szerint pls ja meg annyi, hogy eléggé weirdo vagyok, mainstream dolgokban nem vagyok benne, discot, rlbancokat utálom, de alter/underground csajokkal talán könnyebben boldogulnék KlB..SZOTT KVRVA CENZURA MI A LOF...SZ A TRAGAR EBBEN? Ja meg kicsit szétszórt vagyok és az úriemberből hamar átváltok trógerbe
2018. júl. 29. 01:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt a dilemma: mondják ismerkedésnél légy udvarisas, megnyerő, normális, DE add önmagad. Ez elég gond, mert én kvrvára nem vagyok normális, és sokat káromkodok, de ettől függetlenül középsuli óta a legokosabb voltam az osztályban, és tudták is az emberek mindig, hogy sokat tudok a világról, művelt vagyok.
2018. júl. 29. 01:28
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Odamész egyhez, és a következőt mondod: "Szia cica, van gazdád?"

Ezt imádják.

2018. júl. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végülis anyádnál bejött, de én most rendes barátnőt szeretnék, nem egyéjszakásat
2018. júl. 29. 02:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval az előző csajod miután átmentél trógerbe, mondta, hogy "látom ki vagy baxva" biztos ilyen fiús lány volt. Beszélgess ilyenekkel :D. Amúgy komolyra fordítva tényleg kibaxott választékos ahogyan beszélsz. Talán ebből kicsit próbálj visszább venni vagy ne legyen olyan éles a váltás. Szövegelni meg bármiről lehet bárkivel, ezt elszúrni nem lehet. Nem vagy köteles optikailag levágni valakiről az érdeklődési körét. Lutri ez mindenkinek. Akivel el tudtok beszélgetni, azzal ismerkedj, akivel még nem, azzal ne.

32/f

2018. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők túlnyomó részének nem kell tróger.

Vagy megváltozol, vagy pedig beéred azzal a néhánnyal, akiknek ez a stílus nem probléma.

2018. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!