Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szól hozzám? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szól hozzám? Nem érdeklem? Félénk?

Figyelt kérdés

Ha kérdezem akkor sokat elárul magáról, de vissza nem kérdez. Tényleg csak ilyen beszélgetés szaga van a dolognak. De fizikálisan sokszor van a közelemben. (Mellém áll/ül) Meg látom hogy kicsit ideges a közelemben (pl ha mellém ül) Úgy érzem, hogy nem érdeklem annyira vagy annyira fél hogy leírom őt. Helyette nem küzdhetek meg a démonaival. Sokszor elkapom a tekintetét. Vagy elvörösödik, fészkelődik...


Mit tegyek?


L


2018. aug. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán te nem küldesz semmi jelet, ő meg nem akar fejjel a falnak rohanni.
2018. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy férfit érdekelsz, az lép, és nem így, hanem egyenesen. Azért nem kérdez vissza, mert nem igazán érdekli a válaszod. Tudja hogy kutakodni akarsz, ezért annyi infot nyom kifelé, amivel elaltat téged.


Ez a férfi nem a te férfid.

2018. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem tévedésből kisegitőbe tettek. De ott csinálták ezt a diákok.
2018. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Középsuliban voltam szerelmes egy ilyen lányba - soha senkitől semmit nem kérdezett, és magáról soha semmilyen személyes dolgot nem mondott (utóbbi alól én voltam a kivétel, csak velem beszélt, remekül kijöttünk egymással).


8 év telt el, és a mai napig sem értem (és a közös ismerőseink sem), hogy miért nem jöttünk össze.

2018. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az a beszédes ember, és nem az az irányító típus. De attól még lehet hogy bejössz neki. Az hogy ideges feszült a közeledben erre enged következtetni.
2018. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!