Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony szemüveges férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony szemüveges férfiként lehetséges barátnőt találni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Annyira nem érzem így jól magam. De az edzés meg sport se az erősségem. Amikor edzettem se fejlődtem semmit. Szerintem tuti hogy kevés bennem a tesztoszteron az ösztrogén meg sok. A farkam se valami nagy. Hogyan lehetne igy barátnőm?? Mert én megértem hogy a lányoknak fontos a külső, nekem is számít. Nyilván nem az a legfontosabb hogy néz ki a lány fontosabb hogy értelmes legyen de azért elismerem számít nekem is hogy ki hogy néz ki. Én meg nem tudok semmit letenni az asztalra. Még csak okos sem vagyok csak egy átlagos ember.

2018. aug. 7. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen, lehetséges. Kisugárzással, megnyerő jellemmel.

Egy vékony alkatú, szemüveges férfi felesége :)

2018. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy amúgy?
2018. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátomat, aki vékony és szemüveges. :) (és számomra nagyon vonzó)
2018. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém is vékony és szemüveges (de neki nagy...)
2018. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően semmi gondom nincs sem a vékony, sem a szemüveges férfiakkal, azokkal viszont igen, akiknél egy darab sz@rnak is magasabb az önbecsülése és gyakorin sajnáltatják magukat.
2018. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég magas vagyok 182-183 cm. Jó ezeket olvasni, talán még van remény nekem is. Köszi a válaszokat, jöhetnek még nyugodtan.
2018. aug. 7. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
az okosságot a jegyeid alapján állapítod meg magadról? Szerintem az számít okosnak, akinek jó a probléma megoldó képessége és gyorsan reagál bizonyos helyzetekre. A többi csak lexikális tudás.
2018. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy?
2018. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő elég nagy hátrány a nőknél. Ha arcra rendben vagy, akkor azért még van remény, de kis farokkal akkor is nagyon nehéz a dolgod. Az se mindegy, mennyi pénzed van, lakásod és autód van-e.
2018. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem eddig az összes barátom ilyen volt. Bár én duci lány vagyok, tehát gondolom neked undorító lennék, tehát csak téged fogadjanak el, de neked fontos a külső.
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!