Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem fővárosi annak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem fővárosi annak nem lehet értelmes, érzelmes párja?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány lánnyal ismerkedtem meg mindegyik pesti volt akit vonzónak találtam, a volt exeim is vagy pestiek voltak, vagy már pestiek lettek. Amikor Pesten vagyok egymás után jönnek szembe a jobbnál jobb, ízlésemnek megfelelő lányok, akikből biztos lenne legalább egy akivel kölcsönös is lenne a vonzalom. Viszont én Pestre biztos nem fogok felköltözni, de távkapcsolatban sem akarok élni.

Megyeszékhelyen lakom, de itt abszolút ritkaság az olyan lány aki legalább külsőre bejönne, vagy ha van is, akkor vagy Pesten lakik, vagy oda fog költözni belátható időn belül.

Mi a megoldás?



2018. aug. 12. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kilőtted a megoldást, úgyhogy nincs.
2018. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A költözzek Pestre? Biztos, hogy nem fogok. Itt a megélhetésem, itt a házam, kertem, mindenem. Plusz nem fogok a világ egyik legszebb, legjobb levegőjű városából egy büdös, mocskos putriba költözni. Igen, gyönyörű épületek vannak ott, csak kár hogy legutóbbi látogatásomkor is a Budai várból folyt ki a szennyvíz. :D
2018. aug. 12. 14:40
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
sajnos itt az összes jó nő, de nem baj, majd mi megdugjuk őket
2018. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

# 4/4:


Nem a szépségről van szó, itt is vannak szép lányok, csak nekem nem az ízléseim, illetve ha azok, akkor értelmi és érzelmi képességek híján vannak.

Nekem pont bejönnek a több diplomás lányok, sőt, csak ilyen nőkkel volt eddig kapcsolatom.


Kösz hármas az empátiád! :D

2018. aug. 12. 14:46
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Fővárosi nők közt az értelem általában abban nyilvánul meg, hogy ügyesen tudják kihasználni a pasikat, hogy anyagilag jól járjanak velük. Érzelmességet bár sokan mondanak magukról, valójában ritkaság.

A fővárosban a nők úgy elszállnak maguktól, hogy hihetetlen.


Vidéken is nagyon sok szép nő van, és közülük sok még a földön jár.

2018. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Ne keresd erőltettem a szerelmet. Egyébként meg bárhol találhatsz ízlésednek megfelelő lányt. Én szintén nem fogok felköltözni Pestre csak azért hogy könnyebben találjak párt. Nem csinálsz kicsit túl nagy gondot belőle?
2018. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem dugj a jó levegővel jó nő helyett
2018. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 8/8: Ha úgy nézzük, akkor szoktam. Biztos nem zár rá légmentesen a farkamra a kezem amikor magamat boldogítom.

Puszi!


Egyébként szerintem fölösleges általánosítani, hogy így vidéki lányok, úgy fővárosiak, mindenhol van mindenféle lány. A bajom az, hogy én nem találkozok azokkal akikkel kölcsönös lehetne a vonzalom és soha nem akarnak Pestre költözni.

2018. aug. 12. 15:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyetemi városban laksz?
2018. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz általánosítani, de még is azt csinálod.


Ha már így akkor én meg elmondanám, hogy pont az ellenkezőjét tapasztalom...

2018. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!