Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a badoo azt írja a rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a badoo azt írja a rendszer hogy xy csevegni szeretne velem, akkor az valós információ? F

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy könnyed eufemizmus arra, hogy "ha ráírsz xy-rá, vastagon telibeszar."

32/f

2018. aug. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Automata levél. A másik nem is tudja, hogy létezel.
2018. aug. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nekem is írja időnként, pedig olyan ronda vagyok, hogy egy nő sem akar csevegni velem.
2018. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki megnézi az adatlapod, akkor kapsz egy ilyen rendszerüzenetet. Ez egy automatikus üzenet. Nem jelent semmit. Ha tetszik az illető, akkor írj rá. :)
2018. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tinder zaklatott hasonló dolgokkal, mikor hetekig nem használtam. Felnéztem és sehol semmi, átb szott :D le is töröltem a retekbe.
2018. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom ha megnèz akkor autonatikusan küldi a rendszer hogy megnèzett, de amikor azt írja hogy csevegni szeretne, amögött mi van? Köszi
2018. aug. 14. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Semmi nincs mögötte. Nem az illető akarta, hogy kapj egy ilyen üzenetet. Ezt csak a rendszer küldi. Így próbál arra ösztökélni, hogy írj neki(k).

2018. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen oldalt végig probáltam sehol sem lehet párt találni nem állnak szóba az emberrel egyáltalán egyszer sem válaszolt senki semmilyen üzenetemre bármilyen taktikát használtam. Az meg esélytelen hogy bármelyik csevegni alarjon ha nem akarod hogy felidegesitsenek vagy megbántsanak hagyd a francba az egészet hagyd magától jönni a dolgot én is ezt teszem igaz sikertelenül mert jó ideje szingli vagyok. 29f
2018. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!