Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pasinál mit jelentenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinál mit jelentenek a következők?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megalázó megjegyzéseket tesz rám. Pl öltözékemre, külsőmre (nem vagy szép), beleköt dolgokba, amiket csinálok (pl kidobtam egy fél szendvicset, mert nem bírtam megenni az egészet, erre tette a megjegyzéseket, hogy kaját kidobni így meg úgy, pedig sosem nélkülözött), kritizálja a mozgáskoordinációm, mert leejtettem egy poharat, szexuális teljesítménybe beleköt, ügyetlennek minősít. stb.
2018. aug. 16. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyet dobni kell! F
2018. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy idióta. Dobd ki.
2018. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy dobtam, nem vagyok hülye, de miért csinálta? Attól még szeretném érteni.
2018. aug. 16. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hogy egy bunkó f•sz
2018. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt elég tökös ahhoz, hogy szakítson, ezért kiprovokálta, hogy te dobd őt.
2018. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert frusztrált, nincs sikerélménye, nem ismerik el sem a munkájában, sem a családjában nem tartják sokra. Így próbál másoknál jobb lenni, hogy lenézi őket, föléjük helyezi magát. Az ilyen emberek nem kaptak elég szeretetet, törődést.
2018. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5+1
2018. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Talán önmagával szemben nem volt kellő önértékekése, és azáltal akarta az alárendeltségét saját maga előtt elfedni, hogy téged különböző okokból leértékel.


De kaját ne dobj már ki! Tényleg!

Teljesen mindegy, hogy nélkülözöl-e, vagy nélkülöztél-e korábban.

2018. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én arra gyanakodtam, amit az ötös válaszadó is írt. De mondjuk mindegy is, hogy mi van mögötte, mert az a lényeg, amiket csinál, és az semmi szín alatt nem tolerálható szerintem. Máskor amúgy meg olyanokat mond, hogy annyira gyönyörű vagyok, hogy nem bír rámnézni. de persze hozzáteszi, hogy ez mennyire gáz, mert egy hülye is vagyok mindemellé, sőt, én IS egy hülye vagyok, szóval gondolom mással is jól járt már korábban :)
2018. aug. 16. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet még nárcisztikus személyiségzavar is.
2018. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!