Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is túl válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl válogatós vagyok ha nálam az ha valakinek hitele vagy tartozása van kizáró ok a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem mindannyian tudjuk hogy hova tart ez, mi lesz a vége. És úgy érzem hogy sokaknak csak egy mentőövnek kellenék.

De sokszor megkapom hogy nekem ahoz semmi közöm hogy a másiknak van-e tartozása valami pénzintézmény felé. Én meg úgy érzem hogyha azt tervezzük hogy idővel együtt élünk akkor igenis van közöm hozzá. Ti mit gondoltok erről?


2018. aug. 22. 13:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
59%
Ha ilyet kérdeznél tőlem az első hetekben, én vágnálak ki téged. Nem lenne gond.
2018. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Lehet jobban járnák.
2018. aug. 22. 13:08
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

"Én úgy érzem mindannyian tudjuk hogy hova tart ez, mi lesz a vége." - Miért, hova tart, mi lesz a vége? Te el sem tudod képzelni, hogy valaki képes visszafizetni a hitelét?


Képzeld, nekem is van hitelem, lakás miatt kellett, mert amilyen ütemben emelkedni kezdtek a lakásárak, hitel nélkül sose tudtam volna elköltözni a szüleimtől, és amennyire megromlott a kapcsolatom velük, be is golyóztam volna, aztán most nem itt írnék, hanem kezelhetnének a diliházban. A hitelt pedig 5 év alatt visszafizetem.

2018. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért, mert hitelem van. Nincs, soha nem is volt. Sőt, magasan az átlag felett keresek. De ha valaki azért vájkálna a magánügyeimben a kapcsolatunk elején, mert anyagilag be akarja biztosítani magát, az nálam a primitivizmus alja, és reflexből kizáró oka bárminek. Gusztustalannak tartom azt, aki a pénztárcám alapján akarja eldönteni, hogy akkor fog-e szeretni engem, mint embert, vagy sem. Az ilyen egy nulla.
2018. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

Legyen saját háza, nem? Az lenne az alap.

Ugye neked is van és nem albiban vagy anyádékkal laksz?

2018. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy egyedül, nálam is kizáró ok. Nekem sincs, neki se legyen.
2018. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

Ismerkedés alatt ki beszél ilyenekről?

És ha vab neki de sose tudod meg?

2018. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni. Csak nem egy esetet láttam hogy a párocska miatt úszott a másik háza, autója és a végén így se maradtak együtt.

Nem lenne bajom vele míg együtt járunk. De addig nem élnék együtt vele amíg vissza nem fizette az biztos.

2018. aug. 22. 13:16
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Kövezzetek meg, de én sem jönnék össze olyannal, aki még előttem vett fel külön élete során hitelt. Nem azért, mert anyagias vagyok, de na. Egyszer ismerkedtem még 1-2 éve egy nővel, akit megszívatott az exe anyagilag (az emiatt hűvösben ül, mondjuk már ez a tény is kiakasztott), és a nőnek kell a mai napig fizetnie a pasas tartozását, még 2-3 évig. Valahogy nem volt szimpatikus nekem ez a tény, mert el van köteleződve anyagilag, így kevesebbet tudna a mi kapcsolatunkra fordítani. De nem ezért szakítottuk meg az ismerkedést amúgy.
2018. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16%
Te hol élsz??? Anyucival?
2018. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!